Baner Lucky Monday PR Events

Nowe, wydajne komputery OPS od NEC

NEC Display Solutions wprowadził na rynek nowe komputery Slot-in PC w standardzie Open Pluggable Specification (OPS), przeznaczone do projektorów i monitorów wielkoformatowych, zwiększając w ten sposób elastyczność wyświetlaniaania kontentu. Procesory Intel® Core™ szóstej generacji zapewniają ostry i wyraźny obraz w rozdzielczości UHD w takich zastosowaniach, jak: kontrola lotów i informacje na lotniskach, Digital Signage w handlu detalicznym, cyfrowe tablice menu w restauracjach szybkiej obsługi oraz wideokonferencje w korporacjach.

Wszystkie monitory wielkoformatowe NEC oraz projektory instalacyjne z serii PX i PH* są kompatybilne z nowymi modułami w pierwszym ogólnobranżowym standardzie OPS, co ułatwia instalację i umożliwia łatwą modernizację sprzętu.

Detaliści, restauracje oraz lotniska mogą wykorzystać moduły Slot-in PC aby uczynić swoje rozwiązania.bardziej elastycznymi. Pomoże w tym szeroki wybór dysków SSD, pamięci RAM, systemów operacyjnych, TPM dla zwiększenia bezpieczeństwa, a także możliwość integracji modemu 3G do danych mobilnych oraz Wi-Fi. Przyczynia się to do zwiększenia ogólnej efektywności i długoterminowego zwrotu z inwestycji w monitory i projektory.

Andreas Holst, Product Manager Solutions w NEC Display Solutions Europe komentuje: “Wiele branż poszukuje dzisiaj sposobów udoskonalenia swoich systemów Digial Signage, aby używać ich w bardziej zaawansowanych zastosowaniach. Firmy i organizacje oczekują również większej elastyczności od monitorów, dostosowując bieżące rozwiązania do nowych celów. Znaczące zwiększenie mocy obliczeniowej komputerów otwiera nowe perspektywy, pozwalając na podniesienie efektywności i zapewniając długoterminowy zwrot z inwestycji.”

Według wyników z programów 3DMark06 i 3DMark11, komputerowe moduły Slot-in PC mogą zapewnić wydajność graficzną wyższą od poprzedników nawet o 100%, dzięki czemu doskonale nadają się do kontentu w wysokiej rozdzielczości UHD. Ponadto, o ponad 40% zwiększona została wydajność ogólna. Moduły są całkowicie zintegrowane z monitorem, ponieważ wszystkie złącza znajdują się wewnątrz obudowy monitora, co nie tylko poprawia estetykę instalacji, ale również ułatwia sam proces montażu modułów. Wsród pozostałych korzyści warto wymienić:

* Odtwarzanie w rozdzielczości Ultra High Definition – natywne rozdzielczości UHD i 4K do tworzenia realistycznego kontentu bez widocznych pojedynczych pikseli.

* Lepsze wrażenia wizualne – układ grafiki Intel® HD 530 zapewnia możliwość odtwarzania zaawansowancyh multimediów urządzeniom do wyświetlania obrazu, grafikę 2D/3D oraz kontent interaktywny – nawet w rozdzielczości Ultra HD przy 60 Hz.

* Niskie zużycie energii – oszczędność energii i korzyści dla środowiska.

 

Dostępność
Cztery nowe, komputerowe moduły rozszerzeń NEC OPS Slot-in PC – od modeli z procesorem Intel® Celeron® do wyposażonych w procesor Core™ i7 – są już dostępne na rynku.

*Wszystkie monitory wielkoformatowe NEC (poza serią E w rozmiarach 32” do 65”) oraz projektory instalacyjne z serii NEC PX i PH posiadają kieszeń rozszerzeń dla modułów OPS.

 

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.

 

O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

 

 

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2016 NEC Corporation.

 

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: