Baner Lucky Monday PR Events

Stoły dotykowe NEC na bazie monitorów UHD z technologią dotykową InGlass™

NEC Display Solutions wprowadza serię 55- i 65-calowych monitorów z rozdzielczością Ultra High Definition (UHD), wyposażonych w zaawansowane techniki filtrowania, zapewniające efektywną pracę multi-touch. Nowe dotykowe monitory MultiSync® X551UHD i X651UHD-2 InGlass™ pozbawione fizycznej ramki ekranu zostały zaprojektowane tak, aby można ich było używać w postaci dotykowych stołów, co czyni je idealnymi do zastosowań w branżach, w których ważne jest tworzenie, udostępnianie i współpraca, np. w przemyśle rozrywkowym, mediach, interaktywnych grach, edukacji i w sektorze korporacyjnym.

Dzięki zintegrowanej technologii dotykowej InGlass™ monitory te ustanawiają nowe standardy w zakresie dotykowej wydajności, oferując pozbawioną ramek, wolną od błędów, płaską, wytrzymałą powierzchnię. Stół dotykowy to efektywny interfejs z ekranem UHD, który zapewnia realną wydajność multi-touch dla wielu użytkowników jednocześnie. Technologia InGlass™ rozpoznaje do 10 punktów dotyku równocześnie.

Daniela Dexheimer, Product Manager Solutions w NEC Display Solutions Europe komentuje: “Wiele branż poszukuje sposobów na usprawnienie współpracy i liczy na pomoc w polepszeniu pracy grupowej i produktywności. Implementując technologię dotykową InGlass™ w naszych stołach dotykowych 55” i 65” UHD, jesteśmy w stanie spełnić te oczekiwania, oferując intuicyjną, dokładną i łatwą w użyciu technologię dotykową.”

55- i 65-calowe monitory UHD oferują obraz bez widocznych poszczególnych pikseli i z żywymi kolorami dzięki zintegrowanej technologii NEC SpectraView, zapewniającej pełną kontrolę nad kolorem i możliwość regulacji wszystkich parametrów obrazu, co jest niezwykle istotne w przypadku zastosowań, w których kolor ma kluczowe znaczenie.

Monitory dotykowe UHD są łatwe w użyciu i gotowe do pracy natychmiast po podłączeniu we wszystkich głównych systemach operacyjnych. Nie ma potrzeby instalowania żadnych sterowników. Ponadto można łatwo zwiększyć ich możliwości poprzez opcjonalny komputerowy moduł rozszerzeń, instalowany w zintegrowanym z monitorem gnieździe w standardzie OPS, co jeszcze bardziej upraszcza instalację i minimalizuje ryzyko związanych z nią błędów.

Stoły dotykowe posiadają wodoodporną, wytrzymałą powierzchnię, która jest łatwa do czyszczenia i idealnie sprawdzi się w miejscach publicznych.

Dostępność
65-calowy monitor dotykowy NEC MultiSync® X651UHD-2 IGT został z sukcesem zaprezentowany na ostatnich targach ISE 2016 i podczas pokazu UK NEC Solutions Showcase w Londynie, a obecnie jest już dostępny na polskim rynku. 55-calowy monitor dotykowy NEC MultiSync® X551UHD IGT wejdzie do sprzedaży jesienią 2016.

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.

 

O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

 

 

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2016 NEC Corporation.

 

 

 

 

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: