Baner Lucky Monday PR Events

Pięć gwiazdek dla urządzenia WatchGuard Firebox T30

 

 

Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje o przyznaniu urządzeniu WatchGuard Firebox® T30 Unified Threat Management (UTM) najwyższych możliwych not w testach opublikowanych przez S.C. Magazine oraz IT Pro UK.

Urządzenie UTM nagrodzone zostało za funkcjonalność oraz łatwość wdrożenia i zarządzania zarówno w przypadku małych i średnich firm, jak i przedsiębiorstw rozproszonych. Według IT Pro UK Firebox T30 jest wysoce rekomendowanym rozwiązaniem bezpieczeństwa dla rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw, zapewniającym wysoką wydajność za atrakcyjną cenę. Jak dodaje SC Magazine "Jeśli zaliczasz się do MŚP, to urządzenie musi zwrócić na siebie twoją uwagę."


"MŚP i przedsiębiorstwa rozproszone potrzebują rozwiązań bezpieczeństwa najlepszej klasy, które mogą być zarządzane w sposób łatwy, nie wymagający stałego nadzoru zespołów IT” powiedział Brendan Patterson, Dyrektor Zarządzania Produktami WatchGuard. Takie zadanie realizuje wielokrotnie nagradzana platforma WatchGuard Dimension, która stanowi scentralizowany system raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania. Jak dodaje Brendan PattersonDbamy o to, by nasze urządzenia były łatwe do wdrożenia, zarządzania i ogólnie dostępne dla przedsiębiorstw każdej wielkości. Opinie otrzymane od S.C. Magazine i IT PRO UK potwierdzają, że użytkownicy końcowi otrzymują zabezpieczenie najwyższej jakości, które skutecznie pomaga chronić ich sieć firmową."

Firebox T30 może być stosowane jako samodzielne rozwiązanie lub centralnie zarządzane z siedziby firmy. Elastyczne narzędzia do zarządzania i technologia WatchGuard  RapidDeploy™ umożliwiają administratorom szybką konfigurację urządzenia Firebox w zdalnych lokalizacjach, więc firmy mogą zapewnić ochronę ich pracowników wszędzie tam gdzie jest taka potrzeba. Platforma WatchGuard Dimension, która zapewnia wgląd w czasie rzeczywistym w działalności sieci i incydenty sieciowe jest wliczona w cenę, bez dodatkowych kosztów. WatchGuard Firebox T30 zapewnia do 1.2 Gb/s przepustowości zapory i jest dostępny w wersji przewodowej i bezprzewodowej.

Szczegółowa specyfikacja techniczna urządzenia FireboxT30 oraz pozostałych rozwiązań z serii T znajduje się na stronie Dystrybutora.

 

O WatchGuard
Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników i ma swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Producent regularnie klasyfikowany jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w dużych firmach na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania, WatchGuard Dimension, uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

 

 

Więcej informacji:

BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bakotech.pl
  

Lucky Monday PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

 

O BAKOTECH
Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Od stycznia 2015 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań WatchGuard w Polsce.

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: