Baner Lucky Monday PR Events

Interaktywne monitory NEC z 12-punktową technologią dotykową

NEC Display Solutions wprowadza do swojej oferty kolejne modele monitorów dotykowych z technologią ShadowSense™.Tym razem są to urządzenia z obsługą multi-touch, z możliwością rejestracji do 12 punktów dotyku jednocześnie. Dodatkowe punkty dotyku sprawiają, że korzystanie z tej technologii będzie jeszcze bardziej efektywne, co przełoży się na większą wydajność i skuteczniejszą współpracę. W nowej linii monitorów dotykowych znalazły się serie MultiSync E, P i monitory wielkoformatowe Ultra High Definition w rozmiarach od 40” do 98”.

 

Branże, w których intensywnie używa się monitorów skorzystają z dodatkowych punktów dotyku, zwłaszcza podczas pracy zespołowej. Monitory z technologią dotykową ShadowSense™ posiadają możliwość jednoczesnego rozpoznawania do 10 lub 12 punktów dotyku z niezrównaną dokładnością i responsywnością.

Daniela Dexheimer, Product Manager Solutions w NEC Display Solutions Europe komentuje: ”Wiemy, że interakcja z odbiorcą przekazu coraz częściej opiera się na rozwiązaniach dotykowych, czy to w handlu, edukacji czy w środowiskach biznesowych. Ten trend jest siłą napędową innowacji w technologii dotykowej, zapewniając płynne działanie i zwiększając produktywność, której tak bardzo wymagają użytkownicy. Dodając więcej punktów dotyku, sprawiamy że monitory są bardziej responsywne, niż kiedykolwiek wcześniej.”

W zależności od przekątnej ekranu, monitory będą przydatne w różnych zastosowaniach, takich jak: Digital Signage, wskazywanie drogi oraz interaktywne kioski samoobsługowe. W korporacjach i edukacji można ich efektywnie używać podczas pracy zespołowej, na przykład jako tablic interaktywnych.

Pozostałe korzyści ze stosowania wielkoformatowych monitorów NEC z ulepszoną technologią dotykową ShadowSense™, o których warto wspomnieć to:

* Intuicyjna obsługa dotykowa – Monitory automatycznie wykrywają różne rodzaje dotyku, takie jak: przesuwanie palcem po ekranie, pisanie przy pomocy rysika czy wymazywanie zawartości ekranu. Ponadto skutecznie odfiltrowują niepożądane interakcje wynikające np. z efektu „ghost touch” (fałszywe rozpoznanie nieistniejącego dotyku) nawet w mocno oświetlonych pomieszczeniach.

* Prosta instalacja plug and play – W przypadku wszystkich najważniejszych systemów operacyjnych nie jest wymagana instalacja sterowników, monitor natychmiast po podłączeniu jest gotowy do pracy.

* Imponująca rozdzielczość i pełne zarządzanie kolorem – Monitory Ultra High Definition (seria XUHD) oferują wysoką rozdzielczość UHD i wierne odwzorowanie kolorów dzięki technologii NEC SpectraView®. Użytkownicy mają również możliwość dostosowania wszystkich parametrów wizualnych do własnych potrzeb.

* Łatwa rozbudowa – Monitory można modernizować w prosty sposób dzięki opcjonalnemu, komputerowemu modulowi rozszerzeń Slot-in-PC w standardzie OPS, do którego podłączenia nie są wymagane żadne zewnętrzne kable ani urządzenia, co w istostny sposób ułatwia instalację i minimalizuje ryzyko błędów.

Więcej informacji o konferencyjnych rozwiązaniach NEC można znaleźć na stronie:
http://www.nec-display-solutions.com/p/uk/en/Launch/MeetingConferencing.xhtml


Dodatkowe informacje na temat rozwiązań NEC poświęconych edukacji znajdują się na stronie: https://www.nec-display-solutions.com/p/edu/en/home.xhtml

W celu uzyskania dodatkowych informacji o rozwiązaniach NEC dla handlu warto odwiedzić stronę: https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/solutions/retail.xhtml

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.

O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

 

 

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2016 NEC Corporation.

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: