Baner Lucky Monday PR Events

WatchGuard od teraz z technologią Hexis Hawkeye G

 

 

Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje o nabyciu przez producenta technologii Hexis Hawkeye G. Powstała integracja technologiczna pozwoli organizacjom na kompleksowe zabezpieczanie zasobów, detekcję i podejmowanie działań przeciwko zagrożeniom.


WatchGuard® Technologies, lider w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa sieci, ogłosił integrację z Hexis Hawkeye G - technologią detekcji i odpowiedzi na zagrożenia od Hexis Cyber Solutions, Inc., części KEYW – światowego lidera w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.


Jak powiedział Prakash Panjwani, CEO WatchGuarda, połączenie HawkEye G i WatchGaurda oznacza poszerzenie widoczności zagrożeń aż po urządzenia końcowe. Pokrywa się to z misją producenta, mającą na celu dostarczanie zabezpieczeń najwyższej klasy, które są łatwe do wdrożenia i zarządzania zarówno w małych i średnich firmach, jak i w przedsiębiorstwach rozproszonych.


Bez względu na wielkość, organizacje zmagają się ze wzrostem coraz to bardziej wyszukanych ataków typu zero-day przy jednoczesnym braku kompleksowej widoczności całej firmowej sieci, która pozwoliła by im na podjęcie odpowiednich działań. W efekcie oznacza to zwiększone ryzyko i wolniejszy czas reakcji, która powinna osłabiać skutki ataku. Platforma Hexis Hawkeye G zapewnia widoczność tego rodzaju zagrożeń oraz odpowiednie narzędzia i automatyzację, które pozwolą na łatwą i szybką naprawę incydentów.


Hawkeye G to najbardziej zaawansowane rozwiązanie na rynku w zakresie wykrywania i odpowiedzi na zagrożenia.” – powiedział Chris Fedde, dyrektor Hexis Cyber Solutions. „Naszym celem w tej transakcji było nawiązanie partnerstwa z uznanym liderem bezpieczeństwa, który mógłby znacząco zwiększyć zasięg produktu pod względem sprzedaży i dystrybucji, kontynuując inwestycję w technologię. Dzięki rozległemu kanałowi sprzedaży i uznaniu za najlepszego producenta w klasie rozwiązań bezpieczeństwa, WatchGuard stanowi najbardziej odpowiedniego partnera dla wielokrotnie nagradzanej technologii HawkEye G.”

 

O WatchGuard
Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników i ma swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Producent regularnie klasyfikowany jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w dużych firmach na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania, WatchGuard Dimension, uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

O Hexis Hawkeye G
Platforma Hexis Hawkeye G zapewnia detekcję behawioralną, ciągłe rejestrowanie urządzeń końcowych, głęboką inspekcję pakietów sieciowych, analizę bezpieczeństwa i automatyczne odpowiedzi na zagrożenia oparte na politykach bezpieczeństwa w celu wykrywania i reagowania na zagrożenia przed dokonaniem szkodliwych zmian.

 

Więcej informacji:

BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bakotech.pl
  

Lucky Monday PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

 

 

O BAKOTECH
Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Od stycznia 2015 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań WatchGuard w Polsce.

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: