Baner Lucky Monday PR Events

Pierwszy monitor NEC z technologią Low Blue Light Plus chroniącą wzrok użytkownika

NEC Display Solutions wprowadził na rynek 24-calowy, panoramiczny monitor MultiSync® E245WMi z technologią Low Blue Light Plus, dzięki której długotrwałe używanie monitora jest zdrowsze dla oczu. W sektorze korporacyjnym, finansach, lotnictwie, transporcie, energetyce i przedsiębiorstwach użyteczności publicznej oraz wszędzie tam, gdzie monitor jest podstawowym narzędziem pracy, użytkownicy skorzystają z tej funkcji, opracowanej z myślą o lepszej ochronie ich wzroku.

 

Przekątna 24-calowego ekranu w formacie 16:10 wynosząca ponad 60cm jest idealna do wyświetlania dużej ilości informacji. Monitor ten jest pierwszym w portfolio NEC, który został wyposażony w technologię Low Light Blue Plus, dzięki której filtrowane jest niebieskie światło z podświetlenia monitora oraz eliminowane jego migotanie. Chroni to oczy użytkownika przed zaćmą i zwyrodnieniem plamki żółtej. Uzyskanie takich korzyści zdrowotnych osiągnięto bez pogarszania wydajności ekranu o żywych, naturalnych kolorach.

Najnowszy model NEC z serii biurkowych monitorów MultiSync® E oferuje również funkcje, które spełniają rygorystyczne wymogi ergonomiczne w branżach wymagających wielogodzinnej pracy przy monitorze. Regulacja wysokości ekranu w zakresie 110mm, jego pochylanie, obracanie, jak również ustawianie w pionowej i poziomej orientacji daje użytkownikowi możliwość dostosowania pozycji ekranu do własnych preferencji. Technologia PLS (Plane Line Switching) zapewnia obraz doskonałej jakości.

Firmy i instytucje z wielu branż potrzebują monitorów, które zostały stworzone z myślą o ergonomii i zdrowiu użytkowników. Pracownicy, którzy spędzają wiele godzin pracy przed ekranem skorzystają z lepiej zaprojektowanych monitorów dostosowanych do ich potrzeb. Kluczowa dla zapewnienia komfortowych warunków użytkowania jest również możliwość regulacji ekranu. – komentuje Alistair Round, Product Manager Commercial Display Solutions w NEC Display Solutions Europe.

NEC MultiSync® E245WMi oferuje podświetlenie LED, pełen wybór złączy cyfrowych i analogowych (DisplayPort, DVI-D, VGA) oraz bezpłatne oprogramowanie NaViSet Administrator 2, umożliwiające zarządzanie wszystkimi podłączonymi monitorami z centralnej lokalizacji. Dodatkowo monitor posiada dotykowe menu OSD, pozwalające na łatwą regulację ustawień.

Energooszczędne komponenty, funkcje ECO Mode™, certyfikaty ENERGY STAR 7.0 i TCO 7.0 oraz czujniki natężenia oświetlenia w otoczeniu zapewniają obniżenie zużycia energii.

Więcej informacji o biurkowych monitorach NEC znajduje się na stronie: https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/details/rp/E245WMi.xhtml

Dostępność
Monitor NEC MultiSync® E245WMi jest już dostępny na polskim rynku.

 


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.

 

O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

 

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2016 NEC Corporation.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: