Baner Lucky Monday PR Events

WatchGuard zwiększa widoczność w Sieci dzięki nowym funkcjom: Network Discovery i Mobile Security

 

 

Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje o wprowadzeniu przed producenta nowych wersji platformy WatchGuard Dimension oraz systemu operacyjnego Fireware.


Od teraz profesjonaliści w przedsiębiorstwach rozproszonych oraz małych i średnich firmach mogą zyskać nowe spojrzenie na zagrożenia sieciowe, ataki malware i bezpieczeństwo mobilne. WatchGuard Technologies, lider w dziedzinie wielofunkcyjnych zintegrowanych urządzeń zapewniających bezpieczeństwo Sieci, ogłosił w dniu 24 maja br. wprowadzenie najnowszej wersji WatchGuard Dimension™ 2.1 - wielokrotnie nagradzanego narzędzia do wizualizacji danych i raportowania oraz nową wersję systemu operacyjnego Fireware® 11.11.


Nowe wersje mają na celu zapewnienie większej widoczności w całej Sieci dla przedsiębiorstw rozproszonych oraz MŚP. Od chwili obecnej specjaliści IT mogą skanować Sieć pod kątem nieautoryzowanych urządzeń za pomocą WatchGuard Network Discovery, uzyskiwać informacje o zainfekowanych klientach w czasie rzeczywistym dzięki opcji Botnet Detection, a także dokonywać identyfikacji i audytu urządzeń mobilnych podłączonych do Sieci, wykorzystując w tym celu funkcję Mobile Security. Dodatkową korzyścią są nowe opcje raportowania i zarządzania, które pojawiły się w zaktualizowanej wersji Dimension.


Organizacje, którym brakuje kompleksowej widoczności całej Sieci stają w obliczu dwóch podstawowych zagrożeń - większego ryzyka (podatności) oraz wolniejszego czasu reakcji na niebezpieczeństwa. Dodatkowo mnóstwo trudności nastręczać może zarządzanie codziennymi uciążliwościami, takimi jak przestoje, czy tzw. „wąskie gardła”, które negatywnie wpływają na produktywność pracowników.

 

O WatchGuard
Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego, projektując i uruchamiając pierwszą sprzętową zaporę sieciową. Obecnie firma zatrudnia ponad 500 pracowników, posiadając swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Producent regularnie klasyfikowany jest jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW. Posiada na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w dużych firmach na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania, WatchGuard Dimension, uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

Więcej informacji o firmie WatchGuard i jej rozwiązaniach: http://bakotech.pl/vendor/watchguard/

 

Więcej informacji:

BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bakotech.pl
  

Lucky Monday PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

 

 

O BAKOTECH
Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Od stycznia 2015 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań WatchGuard w Polsce.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: