Baner Lucky Monday PR Events

Zniżka edukacyjna na monitory graficzne NEC

Japoński producent monitorów oraz projektorów NEC Display Solutions wraz ze swoim autoryzowanym dystrybutorem - firmą Veracomp SA, uruchomiły specjalny program edukacyjny skierowany zarówno do uczniów, studentów, jak i do szkół i uczelni wyższych o kierunkach technicznych i artystycznych.


Założeniem programu jest stworzenie możliwości pracy z profesjonalnym monitorem graficznym dla specjalistów takich branż jak: architektura, CAD/CAM/GIS, szeroko rozumiany sektor projektantów, fotografia cyfrowa, DTP, grafika komputerowa, inżynieria – czyli w zastosowaniach, w których kluczowym elementem jest poprawne odwzorowanie barw na monitorze.


W ramach programu edukacyjnego oferowana jest zniżka na zakup najbardziej zaawansowanych serii monitorów desktopowych NEC: P (Professional), PA (Professional Advanced) oraz serii Spectraview. Akcja jest skierowana zarówno do osób fizycznych (ucznia, studenta, doktoranta, nauczyciela, wykładowcy uczelni wyższej), jak i do placówki edukacyjnej (szkoły średniej lub uczelni wyższej).

Osoby fizyczne mogą otrzymać 10% zniżki na monitory graficzne NEC, a szkoły i uczelnie 15%.

O szczegóły programu edukacyjnego można pytać w dobrych sklepach komputerowych, oferujących monitory NEC. Akcja ma obowiązywać do końca 2016 roku. Informacji udzielają również przedstawiciele firm Veracomp SA oraz NEC Display Solutions.

 

Dane kontaktowe:

 

Karolina Walczak
Junior Product Manager, Dział Produktów Retail
Veracomp SA
ul. Zawiła 61, 30-390 Kraków
Mobile: +48 691 480 139
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Tomasz Gut
Professional Desktop Monitors Key Account Manager
NEC Display Solutions Europe GmbH
ul. Bociana 22A, 31-231 Kraków
Direct +48 12 614 53 57
Mobile +48 693 632 222
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: