Baner Lucky Monday PR Events

Nowy program WatchGuarda dla Partnerów Technologicznych

Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje o ogłoszeniu nowego programu partnerskiego dla Partnerów Technologicznych w ramach nagrodzonego programu WatchGuardONE. Program ten ma na celu wyróżnienie i wsparcie liderów - branżowych firm technologicznych i innowatorów, którzy integrują swoje produkty z wiodącymi w swojej klasie rozwiązaniami bezpieczeństwa WatchGuard, zapewniając lepszą ochronę dla tysięcy klientów na całym świecie.


Wspólnie z partnerami technologicznymi, WatchGuard dostarcza skuteczne rozwiązania bezpieczeństwa sieci, które umożliwiają przedsiębiorstwom na całym świecie chronienie swoich zasobów w najlepszy z możliwych sposobów” – powiedział Ryan Orsi, dyrektor strategiczny WatchGuard. „Nasz program stanowi ogromną wartość dla przedsiębiorstw, które integrują się z naszymi produktami, co skutkuje tym, co najważniejsze - nasi klienci czerpią korzyści z rozwiązań bardziej wytrzymałych i łatwiejszych do wdrożenia.”

Jako Partner Technologiczny WatchGuardONE, firma otrzymuje wsparcie techniczne, marketingowe i handlowe. Program oferuje trzy poziomy partnerstwa: Srebrny, Złoty oraz Platynowy – w celu zapewnienia elastyczności, w oparciu o zaangażowanie partnera.

Lista Partnerów Technologicznych dostępna jest na stronie: http://www.watchguard.com/wgrd-partners/technology-partners. Wśród pierwszych partnerów, którzy dołączyli do programu znalazł się AlienVault – producent AlienVault Unified Security Management (USM) - zintegrowanej platformy zaprojektowanej w celu zapewnienia organizacjom kompleksowej ochrony przed zaawansowanymi zagrożeniami w sposób łatwy i niedrogi. Integracja z systemem operacyjnym WatchGuard’s Fireware® pozwala klientom na zbieranie i analizowanie logów bezpieczeństwa z urządzeń sieciowych dla zaawansowanej ochrony sieci przed zagrożeniami.


Platforma AlienVault USM oraz podejście WatchGuarda do kwestii bezpieczeństwa sieci są wysoce komplementarne” - powiedział Andy Johnson, VP działu rozwoju biznesu w AlienVault. „USM zapewnia kompleksowe funkcje zabezpieczeń w przystępnej cenie, co czyni go szczególnie dopasowanym do potrzeb średniej wielkości klientów WatchGuard. Jesteśmy zaszczyceni mogąc współpracować z WatchGuardem nad tym, aby AlienVault USM był jeszcze bardziej przystępny dla rynku średnich przedsiębiorstw."


Więcej informacji o rozwiązaniach WatchGuard oraz AlienVault można znaleźć na stronie dystrybutora w zakładkach:
http://bakotech.pl/vendor/watchguard/
http://bakotech.pl/vendor/alienvault/

 

O WatchGuard
Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników i ma swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Producent regularnie klasyfikowany jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w dużych firmach na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania, WatchGuard Dimension, uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

 

Więcej informacji:


BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bakotech.pl
  

Lucky Monday PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

 

O BAKOTECH
Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Od stycznia 2015 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań WatchGuard w Polsce.

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: