Baner Lucky Monday PR Events

Internet dla dzieci - bezpieczniejszy z WatchGuardem

Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce informuje, że producent dołączył do akcji „Przyjazne Wi-Fi” (Friendly WiFi). Inicjatywa ma na celu wskazanie miejsc w przestrzeni publicznej, które zapewniają bezpieczny dostęp do sieci Wi-Fi. WatchGuard, lider w dostarczaniu rozwiązań bezpieczeństwa UTM i Next-Generation Firewall dołączył do akcji „Przyjazne Wi-Fi” ze sprecyzowaną misją – uczynić Internet miejscem bardziej bezpiecznym dla dzieci na całym świecie.


Zainicjonowana przez rząd Wielkiej Brytanii akcja „Przyjazne Wi-Fi”, prowadzona przez RDI Trade Organization wskazuje miejsca publiczne, takie jak: restauracje, sklepy, hotele, czy środki transportu, które zapewniają bezpieczny dostęp do Internetu.

Hotspoty Wi-Fi pojawiające się w zawrotnym tempie we wszystkich miejscach użyteczności publicznej sprawiają, że dzieci są coraz bardziej narażone na zagrożenia płynące z Sieci i treści o nieodpowiedniej zawartości – mówi Prakash Panjwani, CEO WatchGuard – Udostępnienie bezprzewodowej sieci Wi-Fi jest proste dla firm. Zabezpieczenie Wi-Fi to wyzwanie, z którym mierzy się WatchGuard.”

Ostatnio producent wprowadził do sprzedaży nowe urządzenia AccessPoint 300, zapewniające bezpieczny dostęp bezprzewodowy m.in. poprzez blokowanie niewłaściwych treści. Ostatnie innowacje w zakresie bezpiecznego bezprzewodowego dostępu do Internetu, wprowadzone przez WatchGuarda, zaowocowały przyznaniem akredytacji „Friendy Wi-Fi Approved Provider” i współpracą, która ma przynieść korzyści rodzinom z dziećmi. Inicjatywa „Przyjazne Wi-Fi” promowana będzie poprzez program partnerski i akcje marketingowe prowadzone przez producenta, mając na celu szerzenie wiedzy o zagrożeniach, które czyhają na najmłodszych użytkowników Internetu, którzy korzystają z publicznych sieci Wi-Fi.

WatchGuard jest pionierem w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego od 20 lat, a także liderem w branży pod względem osiągnieć w zakresie bezpiecznego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Wiedza i pasja WatchGuarda umocni nasze zaangażowanie i wywrze pozytywny wpływ na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży na całym świecie” - powiedział rzecznik RDI Trade Organization, Mike Davies.

Więcej informacji odnośnie najnowszych rozwiązań AP300, dedykowanym bezpiecznemu Wi-Fi znaleźć można na stronie: http://bakotech.pl/product/7-bezprzewodowy-punkt-dostepowy-ap-3/

Szczegółowe informacje dotyczące akcji „Przyjazne WiFi” dostępne są na stronie www.friendlywifi.com

 

O WatchGuard
Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników i ma swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Producent regularnie klasyfikowany jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w dużych firmach na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania, WatchGuard Dimension, uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

 

Więcej informacji:

BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bakotech.pl
  

Lucky Monday
PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

 

 

O BAKOTECH
Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Od stycznia 2015 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań WatchGuard w Polsce.

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: