Baner Lucky Monday PR Events

Konferencja IT SEC dla partnerów handlowych Bakotech

 

 

Bakotech Sp. z o.o. zaprasza na coroczną konferencję partnerską IT SEC CONFERENCE 2016, która odbędzie się 12 kwietnia br. w Warszawie.

Bakotech serdecznie zaprasza na trzecią edycję konferencji IT SEC, poświęconą rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa i monitorowania sieci. Największe doroczne spotkanie, przeznaczone dla partnerów handlowych ma na celu prezentację nowych, innowacyjnych rozwiązań, które dystrybutor wprowadza na rynek polski. Oprócz prelekcji teoretycznych, uczestnicy wezmą udział w pokazach rozwiązań, aby przekonać się jak działają one w praktyce. Będzie to również doskonała okazja do udziału w wykładach i rozmowy z przedstawicielami takich producentów, jak WatchGuard Technologies czy TitanHQ.


Podczas konferencji poruszone zostaną m.in. zagadnienia:

* MAIL & WEB SECURITY
* FILTROWANIA, ZARZĄDZANIA I MONITOROWANIA RUCHU SIECIOWEGO
* OCHRONY PRZED WYCIEKIEM DANYCH
* SZYFRACJI I AUTENTYKACJI
* MONITOROWANIA APLIKACJI I USŁUG SIECIOWYCH


Dla uczestników konferencji organizator przewidział atrakcyjne upominki, wśród których znajdują się mi.in. nielimitowana licencja do szyfrowania plików i folderów CoSoSys Easy Lock, roczna licencja Galaxkey na 10 stanowisk do szyfrowania poczty e-mail, WebTitan - usługa filtrowania sieci www w modelu SaaS na 6 miesięcy oraz szyfrowany klucz USB 8GB szwedzkiej firmy Safex.


Konferencja rozpocznie się 12 kwietnia o godz. 8:30 w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny. Patronem medialnym konferencji jest CRN Polska.


Agenda oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie Bakotech: http://bakotech.pl/event/show/53/. Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji:


BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bakotech.pl
  

Lucky Monday
PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

 

O BAKOTECH
Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.
Od 2014 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań SpamTitan i WebTitan, umożliwiających ochronę serwerów pocztowych, bezpieczne przeglądanie stron www, kontrolę treści internetowych oraz ochronę firm przed szkodliwym oprogramowaniem i phishingiem.

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: