Baner Lucky Monday PR Events

WatchGuard wyróżniony tytułem Coolest Newtork Security Vendor

Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje o umieszczeniu producenta na liście 25 najlepszych dostawców rozwiązań bezpieczeństwa sieci.


Prestiżowa lista 2016 Security 100, opublikowana w marcu br. przez amerykańskie wydanie magazynu CRN ma na celu wskazanie najwybitniejszych producentów rozwiązań bezpieczeństwa IT, począwszy od znanych światowych liderów, po niszowych graczy, którzy dopiero zdobywają rynek. Jak podkreśla redakcja, w dobie naruszeń bezpieczeństwa danych i toczących się dysput o ochronie prywatności, branża bezpieczeństwa kwitnie. Przy tak prężnie rozwijającym się sektorze, poruszanie się w przestrzeni security jest coraz bardziej kłopotliwe, a znalezienie odpowiedniego produktu do oferowanego portfolio może nastręczać wiele trudności. Lista opublikowana przez CRN wskazuje 100 najlepszych dostawców, w 5 kategoriach rozwiązań bezpieczeństwa: urządzeń końcowych, SIEM i wykrywania zagrożeń, bezpieczeństwa sieciowego, zarządzania tożsamością i ochroną danych oraz bezpieczeństwa web i aplikacji.


Decyzją redakcji WatchGuard Technologies został umieszczony na liście 25 Coolest Network Security Vendors, jako producent szerokiego spektrum rozwiązań bezpieczeństwa sieci dla małych i średnich przedsiębiorstw, w tym: firewalli nowej generacji, UTMów, bezprzewodowych punktów dostępowych i rozwiązań wirtualnych. W 2015 roku spółka powołała nowe kierownictwo najwyższego szczebla, w tym CEO Prakasha Panjwani, który za najwyższy priorytet przyjął wzmocnienie programu partnerskiego i rozwój kanału sprzedaży.


Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego, projektując i uruchamiając pierwszą sprzętową zaporę sieciową. Obecnie firma zatrudnia ponad 500 pracowników, posiadając swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Producent regularnie klasyfikowany jest jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW. Posiada na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w dużych firmach na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania, WatchGuard Dimension, uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

Więcej informacji o firmie WatchGuard i jej rozwiązaniach: http://bakotech.pl/vendor/watchguard/

 

Więcej informacji:


BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bakotech.pl
  

Lucky Monday
PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

 

O BAKOTECH

Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Od stycznia 2015 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań WatchGuard w Polsce.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: