Baner Lucky Monday PR Events

Rozwiązanie WebTitan teraz o 50% taniej

Bakotech Sp. z o.o wraz z TitanHQ, producentem rozwiązań z zakresu MAIL&WEB SECURITY, informuje o wiosennej promocji WebTitan skierowanej do partnerów handlowych.

Wychodząc naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu rozwiązaniami służącymi do web filteringu, Bakotech Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor rozwiązań TitanHQ, wprowadził specjalną promocję w postaci 50%-owego rabatu na rozwiązanie WebTitan. Warunkiem jej otrzymania jest rejestracja projektu na dowolne rozwiązanie WebTitan do 31.03.2016 r. poprzez stronę: http://bakotech.pl/project-registration/. W opisie projektu należy podać specjalny kod rabatowy WTBKT50. Przy sprzedaży tak zarejestrowanego projektu do końca kwietnia 2016 r. partnerzy handlowi Bakotech otrzymają 50 rabatu od cen SRP. Promocja dotyczy tylko nowych projektów.

WebTitan to nowoczesne oprogramowanie z polskojęzyczną konsolą, służące do web filteringu, czyli filtracji stron internetowych, treści dostępnych online oraz kontroli dostępu do Internetu. Rozwiązanie to pozwala na zapobieganie zagrożeniom generowanym przez phishing, malware, czy też strony z niebezpieczną zawartością i/lub niepożądaną treścią. Umożliwia jednocześnie bardziej efektywne wykorzystanie zasobów czasowych pracowników, użytkowników, umożliwiając im lub nie, dostęp do określonych stron lub treści zgodnie z polityką danej organizacji.

Bardziej atrakcyjne cenowo, dopasowane do szerokiego spektrum odbiorców oraz elastyczne pod względem implementacji rozwiązanie pozwala na wybór pomiędzy filtracją opartą na proxy lub DNS. Umożliwia również instalację na maszynie hardware’owej, wirtualnej (VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V) lub użytkowanie WebTitana w postaci subskrypcji w chmurze, z niemal natychmiastową dostępnością usługi i bez straty czasu i nakładów na wdrożenie.

Skuteczność i możliwość szczegółowej filtracji uzyskano dzięki technologii zveloCAT, pozwalającej na kategoryzację stron w czasie rzeczywistym i korzystającej z ogromnej bazy danych (ponad 500 milionów adresów URL). Rozwiązanie posiada także wbudowany silnik antywirusowy, a w najnowszej wersji również takie funkcjonalności jak: SSL & HTTPS inspection i Youtube for Schools, umożliwiające np. precyzyjne filtrowanie mediów społecznościowych, czy też dostęp tylko do określonych treści edukacyjnych.

Więcej informacji odnośnie promocji WebTitan 50% taniej uzyskać można pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Więcej informacji:


BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bakotech.pl
  

Lucky Monday
PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

 

 

O BAKOTECH
Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.
Od 2014 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań SpamTitan i WebTitan, umożliwiających ochronę serwerów pocztowych, bezpieczne przeglądanie stron www, kontrolę treści internetowych oraz ochronę firm przed szkodliwym oprogramowaniem i phishingiem.

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: