Baner Lucky Monday PR Events

KONKURS MONOPOLY - PRL W TWOIM KADRZE

Winning Moves, wydawca gry planszowej Monopoly PRL, zaprasza wszystkich chętnych do nadsyłania zdjęć z tych niezapomnianych czasów. 12 najciekawszych fotografii ilustrujących życie w epoce PRL trafi „do gry”. Nigdy dotąd użytkownicy nie mieli okazji, aby współtworzyć ostateczną wersję planszy jest to więc ewenement na skalę światową w historii Monopoly. Konkurs będzie trwał aż do 15 kwietnia br.


Monopoly PRL to nowa edycja popularnej gry, która ma być sentymentalną podróżą do tamtych czasów. Na planszę trafią więc najbardziej rozpoznawalne obiekty z 20 miast Polski, które w epoce PRL-u uznawano za miejsca kultowe. Znajdą się tam m.in.: Hotel Kasprowy w Zakopanem, czy znany z piosenki Lady Pank klub u Maxima w Gdyni. Premiera gry będzie miała miejsce w maju br.


Przedpremierowej kampanii gry Monopoly PRL towarzyszy specjalny konkurs, organizowany wspólnie z Partnerem Wydawcy – legendarną marką PEWEX (obecnie sklep internetowy). Aby wziąć udział w zabawie wystarczy przejrzeć domowe archiwum zdjęć i wybrać takie fotografie, które obrazują ówczesne życie w sposób niebanalny, zabawny, albo wręcz są ikonami tamtego okresu. Na konkurs każdy uczestnik może wysłać dowolną liczbę zdjęć.


Spośród wszystkich zgłoszonych prac, Jury wyłoni dwanaście najciekawszych i najbardziej pasujących do tematyki konkursu, a ich właściciele otrzymają nagrody. Do wygrania są kolekcjonerskie wydania gry MONOPOLY PRL, na których znajdą się zwycięskie fotografie.


Aplikacja konkursowa znajduje się na stronie internetowej http://retro.pewex.pl/monopoly
Zgłoszenia nadsyłać można do 15 kwietnia br.

W proces przygotowania nowej edycji Monopoly postanowiliśmy włączyć użytkowników gry. Uznaliśmy, że sporo z nich może dysponować ciekawymi zdjęciami z okresu PRL, które mogłyby wzbogacić planszę oraz pudełko Monopoly PRL. Szukamy ciekawych zdjęć z rodzinnych archiwów, każdy z nas ma w swoim albumie ulubione zdjęcia z dzieciństwa i właśnie takich „perełek” z okresu PRL-u poszukujemy. Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie – mówi Bartłomiej Sikorski, przedstawiciel Winning Moves.

Partnerem całego projektu jest Pewex.pl – sklep internetowy mający w swojej ofercie wiele produktów nawiązujących do PRL-u. Do 30 czerwca 2016 r. Pewex.pl dysponować będzie też wyłącznym prawem do sprzedaży gry online. 8 marca br. ruszyła lista społeczna upoważniająca do nabycia egzemplarza gry w przedsprzedaży.

 

Informacje szczegółowe:

Sylwia Brzyska
Winning Moves – Wydawca Monopoly
tel: 575 767 689
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: