Baner Lucky Monday PR Events

2016 Channel Chiefs - Prestiżowe wyróżnienie dla Coletty Vigh (WatchGuard)

Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje o umieszczeniu Coletty Vigh, Dyrektor Global Channel Programs na liście najlepszych szefów kanału partnerskiego 2016 według amerykańskiego magazynu CRN.

Prestiżowa lista 2016 Channel Chiefs wskazuje osoby bezpośrednio odpowiedzialne za prowadzenie kanałów sprzedaży, rozwój organizacji oraz podnoszenie znaczenia kanału resellerskiego w całej branży IT. Wśród osób wyróżnionych znaleźli się wybitni menedżerowie, którzy w konsekwentny sposób promują program partnerski oraz skutecznie realizują innowacyjne strategie rozwoju. Wybór dokonany przez redakcję amerykańskiego magazynu CRN opierał się na kilku czynnikach, wśród których najważniejszą rolę odgrywało: doświadczenie, innowacyjność programu i przychód z kanału sprzedaży, a także poparcie społeczne.

Działania Coletty Vigh skupiają się na umożliwieniu partnerom realizacji ich celów biznesowych. Vigh kształci partnerów oraz wewnętrzne zespoły handlowe, odpowiadając za wszystkie aspekty programu WatchGuardONE. Jak powiedziała: "Jestem podekscytowana otrzymaniem od CRN tytułu Channel Chief 2016! Ponieważ WatchGuard w 100 procentach opiera się na kanale partnerskim, nasz sukces związany jest bezpośrednio z sukcesem naszych partnerów. To satysfakcjonujące widzieć jak resellerzy realizują swoje inwestycje dzięki naszemu programowi WatchGuardONE. Z narzędziami, które pomagają zwiększać przychody i przewyższać oczekiwania klientów Nasi partnerzy zapewniają najlepszą ochronę w klasie urządzeń Unified Threat Management (UTM)”

Lista 2016 Channel Chiefs opisana została w lutowym numerze amerykańskiego wydania CRN.

Więcej informacji o firmie WatchGuard i jej rozwiązaniach: http://bakotech.pl/vendor/watchguard/

O WatchGuard
Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego, projektując i uruchamiając pierwszą srzętową zaporę sieciową. Obecnie firma zatrudnia ponad 500 pracowników, posiadając swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Producent regularnie klasyfikowany jest jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW. Posiada na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w dużych firmach na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania, WatchGuard Dimension, uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

 

Więcej informacji:

BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bakotech.pl
  

Lucky Monday
PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

 

O BAKOTECH
Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Od stycznia 2015 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań WatchGuard w Polsce.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: