Baner Lucky Monday PR Events

NEC wprowadza nową generację projektorów laserowych z serii PX do dużych obiektów

NEC Display Solutions wprowadza na rynek projektor PX803UL z laserowym źródłem światła i funkcjami do tworzenia profesjonalnych instalacji. Produkt doskonale sprawdzi się w branży rentalowej i eventowej, jak również w szkolnictwie wyższym, muzeach, dużych korporacjach i w instalacjach Digital Signage.

 

Dzięki laserowemu źródłu światła, unikalnej szczelnej obudowie silnika światła oraz zintegrowanemu systemowi chłodzenia cieczą z nowego projektora z serii PX najbardziej skorzystają sektory, w których kluczowy jest całkowity koszt posiadania urządzenia. Technologia Solid State Light (SSL) sprawia, że PX803UL nie wymaga wymiany lampy, eliminuje koszty związane z filtrami i znacznie skraca czas potrzebny na instalację i konserwację, dzięki czemu zapewnia niski całkowity koszt posiadania przez cały czas eksploatacji projektora. Ponadto oferuje bardziej stabilny strumień światła o jasności 8000 ANSI Lumenów i żywotność na poziomie 20000 godzin, jednocześnie utrzymując stałą, wysoką jakość obrazu. Na większą efektywność wpływ ma także niższe zużycie energii.

PX803UL zapewnia łatwą instalację, duży wybór szerokokątnych obiektywów z prostym mocowaniem, opcjonalne obiektywy do projekcji krótkodystansowej oraz możliwość wykorzystania obiektywów innych firm. Tak szeroki wybór obiektywów zwiększa swobodę podczas instalacji i sprawia, że można w prosty sposób zwiększyć możliwości projektora, który już jest zainstalowany. Dodatkowo, na elastyczność wpływ ma także możliwość instalacji projektora w dowolnej orientacji.

Duże obiekty, firmy rentalowe i eventowe oraz wyższe uczelnie potrzebujące niezawodnej wysokiej jakości wyświetlanego obrazu, skorzystają również z obsługi sygnału w rozdzielczości 4K, obrazu jakości cyfrowego kina.

Gerd Kaiser, Senior Product Line Manager Large Venue Projectors w NEC Display Solutions Europe komentuje: “Laser jest w projektorach źródłem światła przyszłości. Niski całkowity koszt posiadania jest kluczowy dla wielu sektorów, w których projektory instalacyjne są wykorzystywane na dużych obiektach. Inwestycje muszą być długoterminowo efektywne, a niski koszt posiadania i możliwość dostosowania urządzeń do własnych potrzeb jest czynnikiem niezbędnym do osiągniecia tego celu. Laser to źródło światła, które to zapewnia, a przy tym gwarantuje wysoką jakość obrazu.”

Oprócz korzyści płynących z wysokiej elastyczności, dzięki szerokiemu wyborowi interfejsów, włącznie z OPS i HDMI oraz funkcji edgeblending, można osiągnąć jeszcze większe oszczędności dzięki możliwości zarządzania wszystkimi podłączonymi urządzeniami NEC za pomocą jednego narzędzia – oprogramowania NaViSet Administrator 2.

Projektor laserowy NEC PX803UL jest już dostępny na polskim rynku.

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.

 

O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

 

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2016 NEC Corporation.

 

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: