Baner Lucky Monday PR Events

NEC Display Solutions na ISE 2016

NEC Display Solutions rozpoczyna targi ISE 2016 prezentacją swoich rozwiązań do wyświetlania obrazu w rzeczywistych zastosowaniach, z którymi spotykamy się na co dzień. W ramach tematów obejmujących udostępnianie, prezentację, analizę, przegląd i kontrolę cyfrowej informacji, NEC przedstawi, w jaki sposób technologia może zmieniać działanie korporacji, handlu, edukacji, transportu i wielu innych branż. 

Łącząc własną technologię z pomysłami i doświadczeniem partnerów NEC zaprezentuje swoje rozwiązania gościom w kilku strefach tematycznych na stoisku 4-R24:


* Share - udostępnianie treści pozwalające na wspólną pracę w cyfrowej przestrzeni. Na targach będzie zaprezentowana interaktywna ściana z obsługą multi-touch, która pozwoli uczestnikom na jednoczesną wymianę informacji. To interaktywne rozwiązanie wykorzystuje oprogramowanie DisplayNote NEC Edition. NEC zaprezentuje również interaktywną przestrzeń o powierzchni 5m2, którą można wykorzystać w miejscach publicznych i strefach handlowych. Ponadto będzie można wypróbować dwa stoły dotykowe z wyjątkowo szczegółowym obrazem, dzięki rozdzielczości Ultra High Definition.


* Present - profesjonalną prezentację gwarantuje zarówno szerokie portfolio projektorów laserowych, włącznie z najnowszym modelem PX803UL, jaki i ściany wideo oraz moduły LED o wysokiej rozdzielczości. Wszystkie te technologie wyświetlania obrazu są wysoce niezawodne, a wraz z postępami w technologii SSL, oferują dodatkowo niski całkowity koszt posiadania. Modułowe ściany wideo można budować z monitorów X555UNS oraz UN551S, które mają praktycznie niewidoczne ramki ekranu i oferują wierne odwzorowanie kolorów. Na targach zostaną pokazane nowe moduły LED o odstępie pomiędzy pikselami wynoszącym zaledwie 1,5mm, będące częścią szerszej oferty LED do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.


* Analyse - dzięki wykorzystaniu monitorów możliwe jest analizowanie danych i  szybkie podjęcie decyzji opartych o dokładne informacje. Przykładowo handlowcy mogą analizować trendy zakupowe swoich klientów przy użyciu oprogramowania NEC Field Analyst zintegrowanego z innymi danymi w czasie rzeczywistym lub rozwiązaniami opartymi o zachowania. W tej części stoiska zostaną pokazane także monitory biurkowe dla środowisk korporacyjnych, wyróżniające się eleganckim wzornictwem i bogatym zestawem funkcji, takie jak model EX241UN z bardzo wąskimi ramkami ekranu.


* Review – przeglądanie treści wizualnych, takich jak filmy lub nieruchome obrazy, w wielu branżach wymaga wysokiej jakości wyświetlanego obrazu. Referencyjne rozwiązania NEC spełniają najwyższe wymagania dotyczące wierności kolorystycznej i uwagi przywiązywanej do szczegółów. Monitory SpectraView gwarantują najwyższe standardy w zakresie technologii koloru oraz paneli. Dwa monitory biurkowe UHD: PA322UHD-SV2 i EA275UHD zostaną wykorzystane na targach do pokazania tej absolutnej dbałości o szczegóły.


* Control - za pomocą oprogramowania Hiperwall można kontrolować, monitorować i zarządzać kluczowymi operacjami przy wykorzystaniu wielu źródeł sygnału. NEC zaprezentuje monitory do ścian wideo oraz monitor wielkoformatowy X981UHD, który oferuje wyjątkowo ergonomiczną pracę.

„Nowoczesne rozwiązania do wyświetlania obrazu zapewniają istotne korzyści na wiele różnych sposobów, nie tylko poprawiają ogólne doświadczenie i zaangażowanie, ale bezpośrednio wspierają cele biznesowe, dostarczając lepsze sposoby na udostępnianie, prezentowanie, analizowanie, przeglądanie i kontrolowanie informacji. Poprzez bliskie relacje z naszymi partnerami technologicznymi stale odkrywamy nowe sposoby na tworzenie lepszych rozwiązań.” - komentuje Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe.


Podczas ISE, Adrian Cotterill, redaktor naczelny DailyDOOH będzie przeprowadzał wywiady z gośćmi w zaimprowizowanym studio TV na stoisku NEC (4-R24), a zespół ludzi na żywo pokaże przykłady pracy przy postprodukcji.

Ponadto Bernd Eberhardt, prezes i CEO NEC Display Solutions Europe weźmie udział w panelu dyskusyjnym otwierającym ISE 2016, traktującym o wzajemnym przenikaniu branż AV i IT oraz ich oddziaływaniu na powstawanie technicznych wyzwań i możliwości biznesowych dla rynku instalacji i integracji.

Więcej można dowiedzieć się odwiedzając stoisko NEC 4-R24. Można również wziąć udział w wycieczce z ekspertami NEC. Szczegółowe informacje znajdują się także na stronie www.nec-ise.com

Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z aktualnościami NEC Display Solutions na obszarze EMEA. Będziemy tweetować na żywo w trakcie ISE. Aby być na bieżąco z wydarzeniami z targów, obserwuj hashtag #ISE2016

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.

 

O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html 

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2015 NEC Corporation.

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: