Baner Lucky Monday PR Events

75-calowy monitor NEC typu High Brightness

NEC Display Solutions rozszerza swoje portfolio monitorów typu High Brightness o 75-calowy model, stworzony do pracy w miejscach o bardzo dużym natężeniu oświetlenia otoczenia oraz tam, gdzie mocne słońce negatywnie wpływa na wydajność standardowych monitorów. Monitory, których można używać w środowisku o wysokiej jasności zapewniają elastyczność i doskonały obraz, czyli cechy pożądane w handlu, restauracjach szybkiej obsługi, portach lotniczych i cyfrowej reklamie zewnętrznej.

 


Monitor wielkoformatowy X754HB to niezawodne rozwiązanie do miejsc, gdzie warunki oświetleniowe są zmienne, a informacja na ekranach musi być zawsze widoczna. Czy to cyfrowe menu lub tablica informacyjna – gdzie ważne są szczegóły, czy obrazy, które uatrakcyjniają zakupy – gdzie kluczowy jest kolor. Ten 75-calowy monitor inteligentnie dostosowuje się do zmieniających się warunków, wykorzystując zintegrowany czujnik natężenia oświetlenia w otoczeniu. W trakcie dnia monitor zapewnia jasny i wyraźny obraz niezależnie od warunków oświetleniowych. Natomiast w nocy ekran się przyciemnia, zmniejszając zużycie energii, a jednocześnie utrzymuje doskonałą czytelność. Ekran X754HB o rozmiarze ponad 190 centymetrów zapewnia możliwość wyświetlania obrazów produktów w ich rzeczywistych rozmiarach, gwarantując efektywną pracę w wymagającym środowisku.

„Naturalne oświetlenie jest jednym z głównych wyzwań w projektowaniu przestrzeni handlowej lub restauracji szybkiej obsługi” – komentuje Tobias Augustin, Senior Product Manager w NEC Display Solutions Europe – “Nawet z profesjonalnym wyposażeniem, wysoka jasność otoczenia może mieć wpływ na efektywność monitora, a co za tym idzie, również na stopę zwrotu z inwestycji. Rozwiązaniem tego problemu jest monitor zdolny do szerokiej adaptacji, dający przedsiębiorcom elastyczność, której potrzebują.”

Monitor oferuje doskonałą jakość obrazu, niezależnie od kąta patrzenia. Dzięki zintegrowanemu filtrowi ćwiartkowemu lambda, odbiorcy mogą cieszyć się pełną czytelnością obrazu, nawet jeżeli noszą spolaryzowane okulary przeciwsłoneczne. Bezpośrednie podświetlenie LED zapewnia znacząco wyższy współczynnik kontrastu z głębszą czernią i lepszymi kolorami. Dodatkowo monitor jest zabezpieczony przed przegrzaniem i ryzykiem wypalenia czarnych plam na powierzchni panelu.

X754HB wyposażono w kieszeń opcji OPS, która jest w pełni zintegrowanym interfejsem, pozwalającym podłączyć różne moduły poszerzające możliwości monitora. Szeroki wybór komputerowych modułów OPS, wspieranych przez najważniejszych producentów oprogramowania Digital Signage, zapewnia zdolność do odtwarzania wyraźnego kontentu w natywnej rozdzielczości.

Monitor o wysokiej jasności NEC X754HB zostanie zaprezentowany na stoisku NEC Display Solutions (4-R24) na targach ISE w Amsterdamie w dniach 9-12 lutego 2016 i jest już dostępny na polskim rynku.

 

Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z aktualnościami NEC Display Solutions na obszarze EMEA. Będziemy tweetować na żywo w trakcie ISE. Aby być na bieżąco z wydarzeniami z targów, obserwuj hashtag #ISE2016


O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.


O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.
Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

 

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2015 NEC Corporation.

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: