Baner Lucky Monday PR Events

NEC zapowiada szersze portfolio rozwiązań LED poprzez współpracę z S[quadrat]

NEC Display Solutions wprowadza do oferty całą gamę nowych modułów LED o małym odstępie pomiędzy pikselami. Nowe produkty LED LiFT (LED intelligent Front Technology) to owoc współpracy NEC z S[quadrat], producentem modułów LED i integratorem systemów multimedialnych. Zostaną one zaprezentowane podczas zbliżających się targów Integrated Systems Europe (ISE) 2016 w Amsterdamie.

Partnerstwo z S[quadrat] otwiera firmie NEC nowe możliwości rynkowe w zakresie instalacji ścian LED i daje większej liczbie klientów dostęp do szerokiej oferty rozwiązań NEC, włącznie z nową serią LED LiFT zbudowaną w oparciu o moduł w formacie 16:9 z unikalnym rozwiązaniem magnetycznym. Moduły są wymienne, co pozwala na rozbudowę minimalnym kosztem, a ponadto ułatwia serwisowanie ściany LED dzięki dostępowi od przodu. Dostępne są cztery rodzaje modułów, różniące się wielkością plamki: 1,5mm, 1,9mm, 2,3mm oraz 3,8mm.

NEC i S[quadrat] wspólnie stworzą kompletne rozwiązania LED o najwyższej jakości obrazu i wydajności, które sprostają potrzebom klientów. Te rozwiązania tworzone są na zamówienie i w chwili obecnej wpłynęło już wiele zleceń od prestiżowych klientów na instalacje LED, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

“Wraz z ogłoszeniem wprowadzenia gamy produktów LED LiFT NEC Display Solutions rozszerza swoją ofertę, którą może zaproponować w szerokim zakresie branż i zastosowań. Teraz możemy mieć pewność, że klienci w każdym sektorze otrzymają najbardziej zaawansowaną i wydajną technologię wyświetlania obrazu, która spełnia ich zawodowe wymagania.” – komentuje Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe.

Obie firmy będą również badać dodatkowe możliwości zastosowań, co pozwoli otworzyć się na nowe sektory rynkowe, jednocześnie oferując najwyższą jakość rozwiązań LED, bazujących na jednym z najlepszych procesorów wideo na rynku oraz zaprojektowanych i w pełni przetestowanych w Niemczech pod kątem kompatybilności elektromagnetycznej EMC. Partnerstwo zakłada również bliską współpracę przy rozwoju produktu, tak by zapewnić wydajną technologię wyświetlania obrazu dla klientów z branży korporacyjnej, transportowej, handlowej, kinowej, rozrywkowej i muzealnej.

„Partnerstwo to jest dowodem zaufania, jakim NEC darzy S[quadrat], jego najnowsze osiągnięcia w dziedzinie wyświetlaczy LED, globalne usługi kompleksowe oraz własne zakłady produkcyjne w Niemczech i Chinach. Wysoce profesjonalna współpraca obejmuje wspólne działania na obszarze EMEA i w USA. – mówi Andreas Brockschmidt, Sales and Marketing Director w S[quadrat].

Rozwiązania LED zostały zaprezentowane wspólnie już podczas targów ISE 2015, Infocomm 2015 na Florydzie, na NEC Showcase (w Niemczech, Wielkeij Brytanii, USA, Skandynawii i Włoszech), a także podczas takich imprez, jak Gitex w Dubaju czy CineEurope w Barcelonie, co sprawia, że partnerstwo jest obecnie mocno ugruntowane. Na targach ISE 2016 NEC Display Solutions zaprezentuje nowe rozwiązania, włącznie z modułami 1,5mm i 1,9mm – najnowszymi produktami LED z unikalnym zestawem funkcji, zapewniającym eleganckie, modułowe i przyszłościowe rozwiązanie z wygodnym dostępem serwisowym zarówno od frontu, jak i od tyłu ściany.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź NEC na stoisku ISE 4-R24 w Amsterdamie.


Dołącz do ans na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z aktualnościami NEC Display Solutions na obszarze EMEA. Będziemy tweetować na żywo w trakcie ISE. Aby być na bieżąco z wydarzeniami z targów, obserwuj hashtag #ISE2016

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: