Baner Lucky Monday PR Events

Targi ISE 2016 z NEC Display Solutions

NEC Display Solutions Europe zaprezentuje liczne innowacyjne technologicznie produkty gościom targów ISE 2016, które odbędą się w dniach 9-12 lutego w Amsterdamie. Będzie to m.in. szerokie portfolio projektorów laserowych, nowe moduły LED, projektory i monitory 4K UHD, czy rozszerzona seria monitorów wielkoformatowych High Brightness oraz do budowy ścian wideo.

 

Każdego dnia za pośrednictwem cyfrowych ekranów odbieramy coraz większą liczbę komunikatów wizualnych o charakterze informacyjnym, rozrywkowym lub zawodowym. W drodze do pracy, w biurze, centrum handlowym lub galerii stale napotykamy wyświetlacze, które obecnie stały się głównym źródłem pozyskiwania informacji. Bogactwo komunikacji wizualnej i nasze poleganie na niej wymaga technologii najwyższej jakości.

Na stoisku NEC goście zobaczą szerokie portfolio projektorów laserowych – o jasności do 35.000 Lumenów, wykorzystujących przełomową technologię SSL (Solid State Light Source) oraz poznają nową linię modułów LED, w tym moduły, w których odległość pomiędzy pikselami wynosi zaledwie 1,5mm. Ponadto odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć różnicę w jakości i szczegółowości obrazu, jaką można osiągnąć za pomocą standardu 4K UHD. Kolejne atrakcje to pokaz możliwości nowych monitorów o wysokiej jasności, teraz także w rozmiarach 55” i 75” oraz nowe monitory do ścian wideo, wyróżniające się praktycznie niewidoczną ramką ekranu o szerokości zaledwie 1,8mm. Dla gości przygotowano również prezentację innowacyjnych zastosowań interaktywnych i dotykowych wykorzystujących technologię dotykową Shadow Sense™, jak również interaktywnej ściany wideo z projektorami krótkodystansowymi oraz oprogramowania Leafengine do Digital Signage w handlu detalicznym. Na stoisku NEC będzie także okazja do obejrzenia studia telewizyjnego do transmisji na żywo, a także wysłuchania wywiadów z ekspertami.

“NEC Display Solutions trzyma rękę na pulsie, jeżeli chodzi o zmieniające się potrzeby ludzi, zwłaszcza w odniesieniu do interakcji z informacjami wizualnymi i dostarcza rozwiązania dla wielu różnych zastosowań. Cieszymy się, że będziemy mogli pokazać, w jaki sposób zintegrowane rozwiązania wizualne mogą angażować, informować i zainteresować klientów w życiu codziennym i zawodowym. Poprzez bliskie relacje z partnerami technologicznymi jesteśmy w stanie przesunąć granice tego, co jest możliwe i pomóc w stworzeniu lepszych rozwiązań. Goście odwiedzający stoisko NEC zobaczą, jak nasze pomysły zmieniają sposób cyfrowej komunikacji z odbiorcą, co ostatecznie prowadzi do dostarczenia najlepiej dopasowanej informacji i podejmowania bardziej świadomych decyzji.” – powiedziała Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe.

Goście odwiedzający stoisko NEC będą mogli spotkać ekspertów i partnerów NEC, a także wziąć udział w wycieczce po stoisku, którą będzie poprowadzona również w języku polskim.


Pierwsza edycja ISE odbyła się w 2004 roku i targi szybko stały się największą na świecie imprezą poświęconą branży AV, integracji systemów i komunikacji. Impreza sprzyja współpracy profesjonalistów z całego świata i przyciąga wielu klientów końcowych. Ubiegłoroczna edycja osiągnęła rekordową liczbę 60 tys. uczestników z ponad 150 krajów i przełomową liczbę 1000 wystawców. ISE 2016 odbędzie się w dniach 9-12 lutego 2016 w Amsterdam RAI w Holandii i po raz pierwszy w historii targi potrwają cztery dni.

 

Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami NEC Display Solutions w Europie. Podczas ISE będziemy tweetować na żywo pod hashtagiem #ise2016.


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.


O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2015 NEC Corporation.

 

 

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: