Baner Lucky Monday PR Events

55-calowe monitory NEC z panelem S-IPS w ofercie rozwiązań do ścian wideo

NEC Display Solutions dodaje dwa nowe monitory wielkoformatowe wzbogacając portfolio własnych rozwiązań 24/7 do ścian wideo. Nowe modele to: NEC MultiSync® X555UNS oraz NEC MultiSync® X555UNV. Oba 55 - calowe monitory są idealne do wyświetlania informacji i reklamy cyfrowej na wielomonitorowych ścianach wideo.

 

Nowe modele posiadają ultrawąskie ramki, dzięki którym w ścianie wideo odległość pomiędzy ekranami wynosi zaledwie 3,5mm. Monitory różnią się jasnością, która dla NEC X555UNS wynosi 700 cd/m2, a dla NEC X555UNV – 500 cd/m2. Urządzenia wyposażono w panel S-IPS, zapewniający wyjątkową jakość obrazu i doskonałe odwzorowanie kolorów, nawet przy patrzeniu pod kątem, zarówno w pionie, jak i w poziomie. Nowa technologia panelu jest szczególnie istotna dla takich branż, jak: handel, media i transport.

Monitory X555UNS i X555UNV używają miejscowego przyciemniania ekranu w celu dynamicznego dostosowania do wyświetlanych treści. Ciemniejsze miejsca obrazu są automatycznie przyciemniane, natomiast jaśniejsze wykorzystują pełen potencjał podświetlenia.


Tobias Augustin, Product Manager Large Format Displays w NEC Display Solutions Europe komentuje: “Ściany wideo w branży handlowej mają ogromny wpływ na decyzje zakupowe – mogą inspirować i kierować kupujących podczas ich wizyty w sklepie, a ostatecznie zachęcać do kupna. Właściciele również powinni pamiętać o tym, że mogą w łatwy sposób zarządzać ścianą wideo, która zapewnia dobry zwrot z inwestycji. Obszerne i zróżnicowane portfolio NEC odzwierciedla nasze zrozumienie tych potrzeb biznesowych.”

Dzięki bogatemu zestawowi inteligentnych funkcji monitory są łatwe w instalacji i obsłudze zapewniając niezawodną wydajność pracy w trybie 24/7. Wbudowany sensor NFC umożliwia prostą instalację i znacznie zmniejsza czas konserwacji. Oba monitory oferują także wydajność energetyczną i niezawodność wymagane przy nieprzerwanej pracy przez wiele godzin. Podświetlenie LED zapewnia niskie zużycie energii i dłuższą żywotność podświetlenia. Urządzenia dysponują unikalnym, autorskim systemem zarządzania ciepłem, włącznie z automatycznym monitoringiem i sterowaniem wentylatorami, co gwarantuje stabilne i niezawodne działanie. Dzięki gniazdu opcji OPS klienci mogą w prosty sposób modernizować monitory w dowolnym czasie bez konieczności używania zewnętrznych kabli i urządzeń, co zapewnia bezpieczeństwo inwestycji i jest przyszłościowym rozwiązaniem.


Dostępność
Monitor do ścian wideo NEC MultiSync® X555UNS jest już dostępny na polskim rynku, natomiast NEC MultiSync®555UNV pojawi się w sprzedaży już na początku grudnia 2015rWięcej informacji o rozwiązaniach NEC dla handlu można znaleźć na stronie:
https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/solutions/retail.xhtml

Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z najnowszymi
wiadomościami NEC Display Solutions w Europie.


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.


O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.
Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2015 NEC Corporation.

 

 

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: