Baner Lucky Monday PR Events

Bakotech wprowadza nową wersję rozwiązania WebTitan: WebTitan for MSP

Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy TitanHQ w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, informuje, że z dniem 17 listopada br. wydana została nowa wersja software’owego rozwiązania do web filteringu - WebTitan for MSP.


Oprogramowanie WebTitan służy do filtracji stron internetowych, treści dostępnych online oraz kontroli dostępu do stron www i serwisów, zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas przeglądania zasobów Internetu.


W nowej odsłonie, oprogramowanie WebTitan for MSP, umożliwia łatwe zbudowanie skalowalnego, dopasowanego do szerokiego spektrum klientów rozwiązania opartego na chmurze, zapewniającego filtrację za pomocą DNS z niemal natychmiastową dostępnością usługi i bez straty czasu oraz nakładów na wdrożenie.


Rozwiązanie dostępne będzie dla wszystkich partnerów handlowych firmy Bakotech. Dedykowane głównie firmom typu Managed Service Provider, znakomicie sprawdzi się także wśród firm ISP oraz dostawców WiFi, umożliwiając im poszerzenie oferowanych usług o te niezwykle istotne, czyli dotyczące bezpieczeństwa. Dzięki oprogramowaniu w/w firmy będą mogły m.in. zapewnić swoim klientom odpowiedni poziom filtracji podczas korzystaniu z zasobów sieci web.


Warto zaznaczyć, że nowa wersja posiada szereg usprawnień, począwszy od rozszerzonej kategoryzacji, zaktualizowanych bibliotek dotyczących samych polityk, ulepszonej komunikacji z agentami IP oraz WADA (WebTitan Active Directory Agent), po dostępność API do integracji z zewnętrznymi systemami i zastosowanie FreeBSD w wersji 10 jako systemu bazowego.


O WebTitan

WebTitan pozwala na zapobieganie zagrożeniom generowanym przez phishing, malware, czy też strony z niebezpieczną zawartością i/lub niepożądaną treścią, umożliwiając jednocześnie bardziej efektywne wykorzystanie zasobów czasowych pracowników/użytkowników, zezwalając lub nie na dostęp do określonych stron lub treści zgodnie z polityką danej organizacji. Rozwiązanie posiada wbudowany silnik antywirusowy oraz takie funkcjonalności jak: SSL & HTTPS Inspection i Youtube for Schools, umożliwiające np. precyzyjne filtrowanie mediów społecznościowych, czy też dostęp tylko do określonych treści edukacyjnych.

Więcej informacji:
BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bakotech.pl
  

Lucky Monday
PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

O BAKOTECH


Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.
Od 2014 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań SpamTitan i WebTitan, umożliwiających ochronę serwerów pocztowych, bezpieczne przeglądanie stron www, kontrolę treści internetowych oraz ochronę firm przed szkodliwym oprogramowaniem i phishingiem.

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: