Baner Lucky Monday PR Events

Smartwatch Sony w promocji Bakotech & TitanHQ

Bakotech Sp. z o.o wraz z TitanHQ, producentem rozwiązań z zakresu MAIL&WEB SECURITY informuje o specjalnej promocji, przeznaczonej dla partnerów handlowych, w której nagrodą główną jest smartwatch Sony.

 

Promocja obejmuje oba rozwiązania marki TitanHQ, dostępne w ofercie dystrybutora - system antyspamowy SpamTitan oraz bramę sieciową WebTitan. WebTitan to nowoczesne oprogramowanie z polskojęzyczną konsolą, służące do web filteringu, czyli filtracji stron internetowych, treści dostępnych online oraz kontroli dostępu do Internetu, pozwalające na zapobieganie zagrożeniom generowanym przez phishing, malware, czy też strony z niebezpieczną zawartością i/lub niepożądaną treścią. Oprogramowanie SpamTitan dedykowane jest ochronie poczty elektronicznej: identyfikuje i blokuje niechciane wiadomości, które mogą być nośnikiem zagrożeń typu „phishing”, pocztę pochodzącą z Sieci Botnet, spam bazujący na grafikach, a także dostęp do szkodliwych adresów www.

Warunkiem udziału w promocji jest zarejestrowanie i zamknięcie jako wygrany projektu o wartości 10.000 zł netto (cena po rabacie partnerskim) w okresie trwania promocji. Oferta promocyjna trwa od 10.11.2015 do 31.12.2015 i dotyczy tylko nowo zarejestrowanych projektów (nie obejmuje odnowień). Dystrybutor dopuszcza możliwość łączenia projektów tak, by ich łączna wartość spełniała warunki promocji. Każdy uczestnik promocji, który spełni wymagania określone w regulaminie otrzyma nagrodę w postaci smartwatcha Sony SW2. Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.bakotech.pl.

Jednocześnie Bakotech przypomina o dwóch pozostałych promocjach, które obowiązują do końca bieżącego roku. Są to:
1) Promocja 3 for FREE w postaci 3 miesięcznej bezpłatnej ochrony antyspamowej dla partnerów, którzy podpiszą umowę o świadczenie usług bezpieczeństwa w modelu SaaS
2) Promocja 10% mniej na ceny SRP dla wszystkich klientów z sektora EDU/GOV, zainteresowanych rozwiązaniem WebTitan.

Szczegółowe informacje odnośnie promocji wraz z regulaminem znajdują się na stronie dystrybutora.

Promocje nie łączą się ze sobą.

Więcej informacji:
BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bakotech.pl
  

Lucky Monday
PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

O BAKOTECH
Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.


Od 2014 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań SpamTitan i WebTitan, umożliwiających ochronę serwerów pocztowych, bezpieczne przeglądanie stron www, kontrolę treści internetowych oraz ochronę firm przed szkodliwym oprogramowaniem i phishingiem.

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: