Baner Lucky Monday PR Events

Forcam ekspertem Forum Moto Solutions

W dniach 18-19 listopada br. odbędzie się w Krakowie szósta już edycja Forum MotoSolutions – Best Practices w przemyśle motoryzacyjnym. W trakcie spotkania firma Forcam zaprezentuje efekty wdrożenia systemu MES, który był implementowany w zakładzie BorgWarner Poland. W fabryce tej wdrożono oprogramowanie do zarządzania produkcją Forcam Force, które zbiera i koreluje dane w czasie rzeczywistym w celu optymalizacji całego procesu produkcji.

 

Forum MotoSolutions to spotkanie specjalistów z branży motoryzacyjnej, podczas którego porusza się zagadnienia związane z sektorem automotive. Wydarzenie kierowane jest do kadry zarządzającej zakładami produkcyjnymi. Tegorocznej edycji towarzyszyła będzie wystawa, na której producenci oraz firmy nieprodukcyjne zaprezentują portfolio swoich produktów i usług. Dodatkowo podczas forum zostaną wręczone nagrody Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego.
 
W tegorocznej edycji forum udział weźmie również firma Forcam, światowy lider w zakresie oprogramowania MES dla przemysłu, dostarczający usługi takim przedsiębiorstwom z sektora motoryzacyjnego jak m.in.: Audi, BorgWarner, Porsche, czy BMW. W trakcie spotkania, o wzroście efektywności produkcji i pełnej identyfikowalności produktu i procesu w rzeszowskim BorgWarner Poland na bazie wdrożonego systemu MES, opowiedzą: Tomasz Lebitko, Managing Director Eastern Europe Forcam oraz Marek Ryczko, Operations Manager, BorgWarner Poland Sp. z o.o. Podczas prezentacji omówione m. in zostaną efekty wdrożenia takie jak: wzrost OEE o 5%, transparentna produkcja, czy systematyczne przepływ danych, stanowiących bazę dla Continuous Improvement Process.

Forum MotoSolutions odbędzie się w DoubleTree by Hilton w Krakowie w dniach 18-19.11.2015r. (od 10:00-16:00). Program spotkania oraz zgłoszenie udziału za pośrednictwem strony:  http://www.motosolutions.pl/o-konferencji/program

Kontakt:

Forcam Poland
Tomasz Lebitko
tel. 502 489 853
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.forcam.com

Lucky Monday
PR&Events
Anna Wrzesińska
PR Coordinator
tel. 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

O FORCAM
FORCAM jest dostawcą innowacyjnych technologii monitorujących i optymalizujących wydajność procesów produkcyjnych. Firma zapewnia profilowane rozwiązania m.in. dla przemysłu z sektorów: samochodowego, lotniczego, medycznego i naftowego. Zaadaptowanie technologii Forcam przez firmy, znajdujące się na liście Fortune 500, przyniosło wzrost wydajności ich zakładów produkcyjnych o 20 % lub więcej już w ciągu pierwszych 12 miesięcy od wdrożenia.

Forcam jest technologicznym liderem w zakresie Systemu Realizacji Produkcji (MES). Complex Event Processing (CEP) w połączeniu z technologią przetwarzania danych In Memory stanowią podstawę zaawansowanego zarządzania produkcją. Technologia ta stosowana jest do analizy przepływu zdarzeń w czasie rzeczywistym.
Klienci tacy jak: Mercedes-Benz, BMW, AUDI, Porsche, BorgWarner, MTU Aero-Engines, GKN Aerospace, Weir Minerals, Schaeffler Technologies, zaufali rozwiązaniom oferowanym przez FORCAM, co pozwoliło im znacznie poprawić wydajność produkcji i zwiększyć zwrot kapitału inwestycyjnego (wskaźnik ROCE).
Główna siedziba Forcam mieści się w Ravensburg, w Niemczech. Firma posiada również biura w: USA, Wielkiej Brytanii, Wschodniej Europie i Azji.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.forcam.com

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: