Baner Lucky Monday PR Events

Szkolenia techniczne dla partnerów Bakotech

Bakotech Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor rozwiązań TitanHQ w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, rozpoczął cykl technicznych szkoleń produktowych dla swoich partnerów handlowych.

 

TitanHQ Partner Certification Session - spotkanie inicjujące cały cykl, odbyło się 8 października br. w Warszawie, przy współpracy producenta. Jednodniowe, bezpłatne szkolenie poświęcone rozwiązaniu SpamTitan składało się z dwóch części: ogólnej, na której przedstawiona została krótka charakterystyka oprogramowania oraz technicznej sesji certyfikacyjnej.


Sesja szkoleniowa w postaci warsztatów „na żywo” obejmowała wszelkie aspekty instalacji, konfiguracji oraz współpracy z serwerami pocztowymi, zarówno dla wersji „on premise”, jak też chmurowej. Dodatkową wartością był aktywny udział przedstawiciela producenta – Stevena Kenny, Technical Support Managera. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia.


Kolejne szkolenia tego typu planowane są na koniec listopada br. i będą dotyczyły prezentacji możliwości obu rozwiązań TitanHQ z oferty Bakotech – antyspamowego SpamTitan oraz WebTitan służącego do web filteringu. Bezpłatne szkolenie dedykowane będzie nie tylko partnerom Bakotechu, ale również klientom końcowym, współpracującym z partnerami handlowymi dystrybutora. Na pierwszy kwartał nadchodzącego roku Bakotech oraz TitanHQ planują kolejne szkolenie certyfikacyjne, którego tematem przewodnim będzie WebTitan w wersji „on premise”, jak też w nowej odsłonie cloud.
Szczegółowe informacje dotyczące terminów szkoleń oraz poruszanej tematyki dostępne będą na stronie www.bakotech.pl w zakładce WYDARZENIA.


Dystrybutor zaprasza do współpracy wszystkich partnerów, którzy chcąc powiększyć  swoje kwalifikacje w zakresie wymienionych wyżej systemów bezpieczeństwa oraz zainteresować tymi rozwiązaniami swoich klientów.

Więcej informacji:
BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bakotech.pl
  

Lucky Monday
PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

O BAKOTECH
Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.
Od 2014 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań SpamTitan i WebTitan, umożliwiających ochronę serwerów pocztowych, bezpieczne przeglądanie stron www, kontrolę treści internetowych oraz ochronę firm przed szkodliwym oprogramowaniem i phishingiem.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: