Baner Lucky Monday PR Events

Smart Factory Starter KIT – nowy produkt w ofercie Forcam

Firma Forcam wprowadza nową usługę - program pilotażowy Smart Factory Starter KIT. Produkt oparty jest na rozwiązaniu Forcam Force przeznaczonym do zarządzania produkcją, rekomendowanym przez największych producentów na świecie. Smart Factory Starter KIT pozwala m.in. na monitorowanie maszyn w czasie rzeczywistym oraz umożliwia pomoc w zakresie: instalacji oprogramowania, konsultingu w trakcie testów, szkolenia produktowego i zasad CIP.


Smart Factory Starter KIT to innowacyjny produkt umożliwiający przetestowanie możliwości jakie daje specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania produkcją. Pakiet oparty jest na sprawdzonym rozwiązaniu Forcam Force, uznanym przez tak prestiżowe instytucje analityczno-badawcze jak Gartner i The Frost&Sullivan. Z Forcam Force korzystają tak znani światowi producenci jak: AUDI, Borgwarner, Daimler, Mann+Hummel, czy Schaeflfler.


Pakiet startowy Smart Factory Starter KIT może stanowić więc pierwszy krok przedsiębiorstw w zakresie digitalizacji procesów produkcyjnych. Produkt jest bardzo łatwy do zastosowania w Przemyśle 4.0 i pozwala na osiągnięcie maksymalnych zysków produkcyjnych przy minimalnej inwestycji. Smart Factory Starter KIT oparty jest w 100% na technologii webowej i „chmurze”.

Pakiet zawiera:
* Podłączenie do systemu 3 maszyn (FORCAM I/0 Box, IBH LINK, SIEMENS CP)
* Przekształcanie Big Data na Smart Data
* Monitorowanie danych w czasie rzeczywistym: raporty z wizualizacji produkcji, oparte na technologii In-Memory oraz technologii zdarzeń złożonych CEP
* Konsultacje w trakcie implementacji pakietu i wdrożenia programu pilotażowego
* Konsultacje w zakresie Continuous Improvement Process
* Licencję użytkowania na okres 3 miesięcy

Informacje szczegółowe:
Forcam Poland
Tomasz Lebitko
tel. 502 489 853
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.forcam.com

Lucky Monday
PR&Events
Anna Wrzesińska
PR Coordinator
tel. 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

O FORCAM


FORCAM jest dostawcą innowacyjnych technologii monitorujących i optymalizujących wydajność procesów produkcyjnych. Firma zapewnia profilowane rozwiązania m.in. dla przemysłu z sektorów: samochodowego, lotniczego, medycznego i naftowego. Zaadaptowanie technologii Forcam przez firmy, znajdujące się na liście Fortune 500, przyniosło wzrost wydajności ich zakładów produkcyjnych o 20 % lub więcej już w ciągu pierwszych 12 miesięcy od wdrożenia.

Forcam jest technologicznym liderem w zakresie Systemu Realizacji Produkcji (MES). Complex Event Processing (CEP) w połączeniu z technologią przetwarzania danych In Memory stanowią podstawę zaawansowanego zarządzania produkcją. Technologia ta stosowana jest do analizy przepływu zdarzeń w czasie rzeczywistym.


Klienci tacy jak: Mercedes-Benz, BMW, AUDI, Porsche, BorgWarner, MTU Aero-Engines, GKN Aerospace, Weir Minerals, Schaeffler Technologies, zaufali rozwiązaniom oferowanym przez FORCAM, co pozwoliło im znacznie poprawić wydajność produkcji i zwiększyć zwrot kapitału inwestycyjnego (wskaźnik ROCE).
Główna siedziba Forcam mieści się w Ravensburg, w Niemczech. Firma posiada również biura w: USA, Wielkiej Brytanii, Wschodniej Europie i Azji.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.forcam.com

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: