Baner Lucky Monday PR Events

NEC UM352Wi – interaktywny projektor ultrakrótkoogniskowy

NEC Display Solutions wprowadza na rynek projektor ultrakrótkoogniskowy UM352Wi. Produkt stworzono z myślą o sektorze edukacji i udoskonaleniu współpracy w zakresie nauczania grupowego przy pomocy zintegrowanych narzędzi interaktywnych. Projektor NEC UM352Wi stanowi całkowicie interaktywne rozwiązanie, które może być stosowane samodzielnie lub w połączeniu z innymi urządzeniami.

 

Szkoły, uczelnie wyższe i firmy szukają interaktywnych technologii, które pozwolą skutecznie i ciekawie realizować cele edukacyjne w zakresie wspólnego uczenia się. Projektor ultrakrótkoogniskowy NEC UM352Wi oferuje szeroki wachlarz funkcji, włącznie z możliwością bezprzewodowego podłączenia do 50 różnych urządzeń poprzez zintegrowany moduł. Ponadto umożliwia natychmiastowe dzielenie się treściami z tabletu za pomocą technologii Miracast oraz oprogramowania NEC DisplayNote, a także posiada zaawansowane funkcje służące współpracy, takie jak głosowanie czy dodawanie notatek.Jednocześnie można oglądać obraz nawet z 16 urządzeń. Dodatkowo treści z projektora mogą być udostępniane poprzez przeglądarki internetowe.

Projektor NEC UM352Wi o jasności 3500 ANSI lumenów posiada wbudowany moduł interaktywny współpracujący z dostarczonymi stylusami. Uczniowie mogą tworzyć notatki na ścianie, tradycyjnej tablicy szkolnej lub innym podłożu bez konieczności korzystania z komputera. Dzięki automatycznej kalibracji konfiguracja i ustawienie projektora jest czynnością łatwą i szybką. Dodatkowo, urządzenie może wyświetlać obraz również na zakrzywionych ekranach . Z użyciem projektora ultrakrótkoogniskowego wygodniej prowadzi się prezentacje dzięki zmniejszeniu cieni i odblasków, rzucanych przez światło projektorów o standardowej odległości projekcji. Ponadto za pomocą dodatkowego modułu dotykowego NP01TM można w prosty sposób, oprócz interakcji stylusem, dodać do projektora funkcje dotykowe.

Dostępność
Projektor NEC UM352Wi jest już dostępny na polskim rynku.

Więcej informacji na temat edukacyjnych rozwiązań NEC można znaleźć na stronie www.education-nec.com

Więcej informacji o projektorze UM352Wi jest dostępnych na stronie
http://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/details/rp/UM352Wi-MP.xhtml?mg=Beamer_UltraShortThrow&realm=products/choice&cat=Beamer

Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami NEC Display Solutions w Europie.


NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze i LinkedIn.

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowana technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com
Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2013 NEC Corporation.


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: