Baner Lucky Monday PR Events

BAKOTECH Z AGENCJĄ LUCKY MONDAY

Firma Bakotech, specjalizująca się w dostarczaniu na rynek międzynarodowy rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, rozpoczęła z dniem 1 lipca br. współpracę z Lucky Monday PR&Events. Krakowska agencja odpowiedzialna będzie za działania wizerunkowe na rzecz marek WebTitan oraz SpamTitan w Polsce.

 

Do zadań agencji należy kompleksowa obsługa public relations marek WebTitan i SpamTitan (bramy sieciowe, ochrona poczty e-mail) w tym m.in. działania z zakresu PR Korporacyjnego, PR Produktu oraz konsultingowe.Wybór agencji nastąpił w wyniku konkursu ofert. Porozumienie o współpracy zostało zawarte na czas nieokreślony. Ze strony agencji za koordynację działań odpowiedzialna będzie Renata Postawa-Giza.

Dziennikarzy zainteresowanych otrzymywaniem informacji prasowych firmy Bakotech zapraszamy do rejestracji w newsletterze Lucky News, znajdującym się w prawym panelu naszej strony WEB>>> oraz do kontaktu zarówno z przedstawicielem firmy Bakotech, jak również z osobą odpowiedzialną z ramienia agencji.  

 

BAKOTECH Sp. z o.o.

Sandra Wasiak

Marketing Manager

tel. 660 343 988

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

www.bakotech.pl

 

Lucky Monday

PR&Events

Renata Postawa-Giza

PR Specialist

tel. 607 200 775

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.luckymonday.pl

 

O BAKOTECH

Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Od 2014 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań SpamTitan i WebTitan, umożliwiających ochronę serwerów pocztowych, bezpieczne przeglądanie stron www, kontrolę treści internetowych oraz ochronę firm przed szkodliwym oprogramowaniem i phishingiem.

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: