Baner Lucky Monday PR Events

Nowe modele w serii monitorów wielkoformatowych NEC E

NEC Display Solutions wprowadza na rynek nowe modele monitorów wielkoformatowych z podstawowej serii E, przeznaczone zarówno do Digital Signage, jak i zastosowań konferencyjnych w korporacjach. Zastosowanie tych monitorów daje firmom z branży handlowej, edukacyjnej oraz korporacjom możliwość szerszej komunikacji, a jednocześnie pozwala na czerpanie korzyści z licznych funkcjonalności oferowanych przez monitory z serii E.

 

Seria składa się obecnie z 8 monitorów: modeli od 32” do 58” do Digital Signage (E325, E425, E505, E585), standardowych konferencyjnych 65” (E654) oraz wielkoformatowych konferencyjnych/edukacyjnych o rozmiarze 70”, 80” oraz 90” (E705, E805, E905). Wszystkie monitory zostały zaprojektowane tak, aby można było je łatwo wpasować w środowisko handlowe, edukacyjne lub biurowe.

Sprzedawcy dążący do zwiększenia zainteresowania klientów za pomocą ekonomicznych cenowo instalacji Digital Signage, mogą wybrać któryś z mniejszych modeli monitorów z serii E, od 32” do 58”. Ich atrakcyjny wygląd, jak również szereg przydatnych funkcji sprawiają, że monitory te są idealne jako autonomiczne urządzenia. Dodatkowo modele 32-58” (E325, E425, E505, E585) wyposażone są w media player z obsługą formatów MPG, MPEG, MPEG2-TS, MPEG2-PS, MP4, MKV, AVI, Motion JEPG.

Większe modele z serii E, o rozmiarach ekranu od 70- do 90” są idealne dla biznesu i edukacji, w zastosowaniach konferencyjnych lub informacyjnych. Te monitory wielkoformatowe oferują szeroki wybór profesjonalnych funkcji, takich jak Point Zoom czy kontrolę za pomocą przeglądarki http.

"Cena, niezawodność i szeroki wybór funkcji w nowej serii E sprawiają, że monitory te są atrakcyjne dla handlu, edukacji i dla korporacji." - powiedział Tobias Augustin, Product Manager Public Displays w NEC Display Solutions Europe. - "Zdajemy sobie sprawę, że firmy chcą przekształcić swoje pomieszczenia konferencyjne w centra nowoczesnej współpracy i komunikacji, ale jednocześnie szukają opłacalnych, długoterminowych inwestycji. Większe modele z serii E to dobry początek na osiągnięcie tego celu. Dzięki aktualizacji modeli o mniejszym rozmiarze ekranu możemy zaspokoić potrzeby również tych klientów, którzy poszukują podstawowych rozwiązań do Digital Signage.

Wszystkie modele z serii E można łatwo zintegrować z istniejącą infrastrukturą AV w handlu, korporacjach i edukacji. Dzięki wielu złączom, będącym branżowym standardem, zintegrowanym głośnikom oraz smukłej i lekkiej obudowie, instalacja, transport i montaż są dużo łatwiejsze.

W celu uproszczenia obsługi, większe modele są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem NEC NaViSet Administrator 2. Umożliwia ono zdalne zarządzanie wszystkimi podłączonymi urządzeniami z centralnej lokalizacji, poprawiając wydajność i redukując koszty związane z utrzymaniem w sytuacjach, w których monitory są zainstalowane w rozległych lub oddalonych lokalizacjach.

Dostępność
Monitory NEC z serii E o rozmiarach od 32” do 90” są już dostępne na polskim rynku.


Więcej informacji dotyczących konferencyjnych rozwiązań NEC można znaleźć na stronie:
http://www.nec-display-solutions.com/p/uk/en/Launch/MeetingConferencing.xhtml

Więcej informacji dotyczących edukacyjnych rozwiązań NEC można znaleźć na stronie:
http://www.nec-display-solutions.com/p/edu/en/home.xhtml

Więcej informacji dotyczących rozwiązań NEC dla handlu można znaleźć na stronie:
http://www.nec-display-solutions.com/p/uk/en/products/solutions/retail.xhtml


Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami NEC Display Solutions w Europie.


NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze i LinkedIn.

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowana technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com
Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2013 NEC Corporation.


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: