Baner Lucky Monday PR Events

FORCAM na targach Hannover Messe 2015

Integrated Industry – Join the Network to hasło przewodnie tegorocznej edycji targów Hannover Messe, które zakończyły się 17 kwietnia br. w Niemczech. Wydarzenie przyciągnęło aż 220 tysięcy odwiedzających z 70 krajów, a podczas targów swoje produkty i rozwiązania przedstawiło ponad 6500 wystawców. W trakcie targów zaprezentowano najnowsze osiągnięcia Przemysłu 4.0, w tym innowacyjne oprogramowanie FORCAM FORCE™, opracowane z myślą o zarządzaniu i optymalizacji procesów produkcyjnych.

 


Targi hanowerskie to największe na świecie targi technologii, innowacji i automatyki w przemyśle, odbywające się w Niemczech. W jednym miejscu gromadzą przedstawicieli firm z sektora industrialnego, biznesowego oraz rządowego, którzy dzielą się najnowszymi informacjami z zakresu szeroko pojętej tematyki związanej z przemysłem. W tym roku przewodnim motywem spotkania była cyfryzacja produkcji. Po raz pierwszy tak mocno promowano wizję „Fabryki 4.0”, w tym inteligentne maszyny współpracujące ramię w ramię z człowiekiem oraz systemy informatyczne, umożliwiające zarządzanie wieloma zakładami jednocześnie w czasie rzeczywistym.

Dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających cieszyło się właśnie rozwiązanie FORCAM FORCE™, które producent przedstawił pod nową nazwą (wcześniejsza nazwa to Release5), doskonale korelującą z możliwościami jakie niesie ten nowatorski system informatyczny. W stosunku do wcześniejszych wersji tego oprogramowania, FORCAM FORCE™ w 100% bazuje na technologii webowej i cloud computingu. Jest również zintegrowany z platformą MXConnect, co umożliwia integrację z ERP, PLM i CAD. W efekcie system jest tańszy w eksploatacji, łatwy w administrowaniu oraz pozwala na efektywne zarządzanie procesem produkcyjnym i maszynami w czasie rzeczywistym bez względu na czas, miejsce i liczbę zakładów przemysłowych.

W trakcie kilku dni targowych można było poznać zalety oprogramowania zarówno podczas merytorycznych prezentacji, bezpośrednich rozmów ze specjalistami Forcam, jak również na branżowych szkoleniach. Międzynarodowa ekipa firmy, składająca się z przedstawicieli przybyłych z Niemiec, Francji, USA, jak również Kanady, Indii i Polski sprawiła, że imponujące stoisko Forcam tętniło życiem i przyciągnęło mnóstwo uczestników, zainteresowanych nowoczesnymi technologiami dedykowanymi dla sektora produkcyjnego.

„W trakcie targów pokazaliśmy nasze oprogramowanie w zupełnie nowej odsłonie, pod nową nazwą, oparte o zupełnie nową technologię, z nowymi funkcjami. Oddając w ręce przedsiębiorców FORCAM FORCE™ dajemy im siłę i moc, która pozwoli optymalizować produkcję w sensie zarówno lokalnym jak i globalnym” - powiedział Franz Gruber, CEO firmy FORCAM.


Kontakt:
Forcam Poland
Tomasz Lebitko
tel. 502 489 853
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.forcam.com

Lucky Monday
PR&Events
Anna Wrzesińska
PR Coordinator
tel. 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.luckymonday.pl

O FORCAM

FORCAM jest dostawcą innowacyjnych technologii monitorujących i optymalizujących wydajność procesów produkcyjnych. Firma zapewnia profilowane rozwiązania m.in. dla przemysłu z sektorów: samochodowego, lotniczego, medycznego i naftowego. Zaadaptowanie technologii Forcam przez firmy, znajdujące się na liście Fortune 500, przyniosło wzrost wydajności ich zakładów produkcyjnych o 20 % lub więcej już w ciągu pierwszych 12 miesięcy od wdrożenia.

Forcam jest technologicznym liderem w zakresie Systemu Realizacji Produkcji (MES). Complex Event Processing (CEP) w połączeniu z technologią przetwarzania danych In Memory stanowią podstawę zaawansowanego zarządzania produkcją. Technologia ta stosowana jest do analizy przepływu zdarzeń w czasie rzeczywistym.
Klienci tacy jak: Mercedes-Benz, BMW, AUDI, Porsche, BorgWarner, MTU Aero-Engines, GKN Aerospace, Weir Minerals, Schaeffler Technologies, zaufali rozwiązaniom oferowanym przez FORCAM, co pozwoliło im znacznie poprawić wydajność produkcji i zwiększyć zwrot kapitału inwestycyjnego (wskaźnik ROCE).
Główna siedziba Forcam mieści się w Ravensburg, w Niemczech. Firma posiada również biura w: USA, Wielkiej Brytanii, Wschodniej Europie i Azji.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.forcam.com

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: