Baner Lucky Monday PR Events

Seria projektorów NEC PH - dwa nowe modele laserowe

NEC Display Solutions wprowadza na rynek dwa najwyższej klasy, profesjonalne projektory laserowe z 3-chipowym układem DLP, stworzone z myślą o branży rentalowej, eventowej, transporcie, rozrywce i szkolnictwie wyższym. Oba urządzenia: NEC PH1201QL - najbardziej kompaktowy projektor laserowy 4K na świecie z natywną rozdzielczością 4K oraz NEC PH1202HL - projektor laserowy o rozdzielczości 1080p, oferują doskonałą jakość obrazu z wiernie odwzorowanymi kolorami oraz wysoką jasność 12000 Ansi Lumenów.

 

Te dwa modele, z sukcesem zaprezentowane na targach ISE 2015, oferują praktycznie bezobsługową pracę dzięki wyeliminowaniu konieczności wymiany lampy. Wprowadzenie do oferty tych dwóch modeli sprawia, że NEC posiada najszersze na rynku portfolio projektorów laserowo-fosforowych.

 
Firmy i organizacje inwestujące w laserowe projektory poszukują sprzętu, który będzie łatwy w instalacji i tani w utrzymaniu, a jednocześnie zapewni doskonałą jakość obrazu. Oba projektory instalacyjne wykorzystują laserowo-fosforową technologię NEC, która eliminuje konieczność zakupu i wymiany lamp, gwarantując niższy całkowity koszt utrzymania. Ponadto oferują niższe zużycie energii, stabilniejszą moc światła i żywotność na poziomie 20.000 godzin.

Gerd Kaiser, Product Line Manager Large Venue Projectors w NEC Display Solutions Europe komentuje: “Laser jest w projektorach zdecydowanie przyszłościowym źródłem światła. Jest to wyjątkowy postęp dla branży AV. Od wielu lat staramy się dostarczać innowacyjne produkty przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów na niskim poziomie. Pojawienie się projektorów niewymagających wymiany lampy jest więc ogromnym krokiem naprzód, biorąc pod uwagę oszczędności, jakie oferują. Niezależnie od wrażeń wizualnych, jakie chcą stworzyć klienci, niezmiennie poszukują oni obrazu o jak najwyższej jakości, jednolitej jasności, a jednocześnie produktu oferującego niskie koszty eksploatacji. Oznacza to wykorzystanie nowej technologii laserowej, która jest niezawodna i elastyczna, ale o długiej żywotności i bez wysokich kosztów, które często są związane ze spełnieniem tych wymagań.”

PH1201QL to najbardziej kompaktowy projektor laserowy 4K na rynku i przez to jest idealny do zastosowań rentalowych i eventowych. Kompaktowa obudowa zapewnia łatwość transportu i lepszy zwrot z inwestycji poprzez niższe koszty utrzymania. Obsługuje natywny sygnał 4K/60Hz, a dzięki niskiej wadze (67 kg) i elastycznemu interfejsowi, a także możliwości pracy w pozycji pionowej, doskonale nadaje się do sal wykładowych, symulacji, pomieszczeń kontrolnych, dużych widowni, muzeów i wydarzeń sportowych. Elastyczność i niskie zużycie energii na poziomie 1,6kW oznaczają, że zwrot z inwestycji można osiągnąć w każdej branży.

Projektor PH1202HL oferuje kinową jakość obrazu i może pracować w pozycji poziomej lub pionowej. Dysponuje opatentowaną technologią Heat Exchanger, która chroni laser przed kurzem i dymem poprzez całkowicie zamknięta obudowę mechanizmu optycznego i laserowego, co dodatkowo wpływa także na obniżenie kosztów obsługi. Bogaty zestaw funkcji zapewnia doskonały obraz dzięki układowi 3chip DLP, rozdzielczości 1080p, łatwemu i niedrogiemu wykorzystaniu edge-blendingu i stackingu bez konieczności używania dodatkowych zewnętrznych urządzeń. Ponadto interfejs sygnału 4K z dystrybucją sygnału i funkcją tilingu, a także możliwość instalacji dodatkowych modułów OPS, zapewniają swobodę instalacji konfiguracji dostosowanej do potrzeb każdego środowiska zawodowego.

Więcej informacji o laserowej technologii projekcyjnej NEC Display Solutions można znaleźć na stronie www.ssl-nec.com

Dostępność
Projektor laserowy NEC PH1202HL 1080p będzie dostępny na polskim rynku od maja 2015, a projektor laserowy NEC PH1201QL 4K znajdzie się w sprzedaży w czerwcu 2015.


Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami NEC Display Solutions w Europie.


NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze i LinkedIn.

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowana technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com
Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2013 NEC Corporation.


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: