Baner Lucky Monday PR Events

Medyczne innowacje NEC Display Solutions na targach ECR 2015

Na European Congress of Radiology (ECR) 2015, który odbędzie się w Wiedniu w dniach 5-8 marca 2015, NEC Display Solutions zaprezentuje nową gamę medycznych rozwiązań do wyświetlania obrazu, stworzoną specjalnie w celu sprostania wysokim wymaganiom profesjonalistów ze służby zdrowia.

 

NEC zaprezentuje w hali Expo A, na stoisku 105 nową linię multimodalnych monitorów o wysokiej rozdzielczości do diagnostyki, oferujących obraz wysokiej jakości. Ponadto producent przedstawi swoją wizję medycznej sali konferencyjnej przyszłości z wykorzystaniem monitorów NEC Ultra HD. Instalacja pokaże, jak medyczni profesjonaliści mogą współpracować przy pomocy monitorów z klonowaniem pikseli 1:1 w celu wyeliminowania czarnej ramki wokół obrazu i zapewnienia doskonałej przejrzystości obrazu.

“W tym roku nasza obecność na ECR będzie jeszcze bardziej widoczna. Przyszłość monitorów w medycynie jest kluczowa, ponieważ w życie wchodzą nowe standardy, a medyczni profesjonaliści poszukują nowych sposobów współpracy i wykorzystania technologii do zaspokojenia zmieniających się potrzeb pacjentów.” – powiedział Erik Elbert, Product Engineer for Medical Display Solutions w NEC Display Solutions Europe. – „Duże ekrany i monitory o wysokiej rozdzielczości zapewniają kontrolę, wydajność i dokładność wymaganą przez medycznych profesjonalistów w celu ciągłego podnoszenia poziomu opieki zdrowotnej. Technologia, którą pokażemy na ECR 2015 odzwierciedla zaangażowanie NEC w dążeniu do sprostania temu wyzwaniu.”

Monitory NEC wykorzystują oprogramowanie NEC GammaCompMD Quality Assurance i spełniają nowe standardy oceny jakości wyświetlanego obrazu i regularnego archiwizowania dokumentacji, a także mogą pomóc placówkom zdrowia w uzyskaniu zgodności z różnymi międzynarodowymi przepisami QA. Przykładem mogą być testy odbiorcze i akceptacyjne dla monitorów medycznych (DIN 6868-157), które od maja 2015 staną się obowiązkowe w Niemczech.

 

Na ECR 2015 będzie można zobaczyć następujące produkty NEC:

* MD302C6 – 30-calowy kolorowy monitor diagnostyczny o wysokiej jasności z czujnikiem z przodu obudowy
* MD322C8 – 31.5-calowy kolorowy monitor diagnostyczny o maksymalnej rozdzielczości 8MP
* MD212G3 – 21.3-calowy monochromatyczny monitor diagnostyczny 3MP z podświetleniem LED
* MD210C3 – 21.3-calowy kolorowy monitor diagnostyczny 3MP o wysokiej jasności, jako alternatywa dla MD211C3
* MultiSync X981UHD – 98-calowy monitor 8MP z zaawansowaną technologią IPS, wsparciem standardu DICOM i najlepszymi obecnie na rynku kątami widzenia
* MD462OR – 46-calowy monitor DICOM z możliwością higienicznego czyszczenia, stworzony specjalnie pod kątem wykorzystania w salach operacyjnych. Funkcja sterowania za pomocą gestów umożliwia bezdotykową interakcję z oprogramowaniem PACS, w ten sposób jeszcze bardziej redukując ryzyko zakażenia bakteryjnego.

Więcej informacji na temat medycznych rozwiązań NEC Display Solutions można znaleźć na dedykowanej stronie: http://www.nec-display-solutions.com/p/me/en/home.xhtml


Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze i LinkedIn.

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowana technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com
Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2013 NEC Corporation.

 

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: