Baner Lucky Monday PR Events

NEC X981UHD – największy monitor wielkoformatowy NEC UHD do zastosowań profesjonalnych

NEC Display Solutions wprowadza na rynek MultiSync® X981UHD, 98-calowy monitor o rozdzielczości UHD. Ten profesjonalny monitor, idealny do pomieszczeń kontrolnych, digital signage, zastosowań medycznych, konferencji i tworzenia multimediów, zapewnia rozdzielczość czterokrotnie większą od Full HD, a ponadto skaluje treści z niższych rozdzielczości.

 

Najnowszy model monitora wielkoformatowego NEC oferuje funkcje, które spełniają szereg wymagań stawianych w biznesie. Należą do nich: funkcja SpectraView Engine, która zapewnia wszechstronne zarządzanie kolorem, co przekłada się na wyjątkową dokładność i spójność obrazu, a także kilka trybów do pracy z wieloma źródłami sygnału, pozwalających na wyświetlanie do czterech różnych obrazów obok siebie. Połączenie bardzo wysokiej rozdzielczości, odświeżania na poziomie 60Hz oraz zaawansowanych algorytmów stabilizacji obrazu zapewnia odbiorcom niezrównaną wyrazistość przekazu.

“Przedsiębiorcy z wielu branż czekali na wyższą jakość w monitorach wielkoformatowych, chcąc zwiększyć własną wydajność i zaoferować również bardziej atrakcyjny przekaz dla klientów. Najnowszy model monitora NEC oferuje wiele cech, pozwalających na sprostanie tym wymaganiom. Jest to nie tylko nasz największy obecnie monitor, ale także najbardziej zaawansowany pod względem technologicznym.” – powiedział Tobias Augustin, Product Manager Public Displays w NEC Display Solutions Europe.

“X981UHD oferuje doskonałą elastyczność oraz szereg technologii i funkcjonalności pozwalających na pełną kontrolę nad wyświetlanym kontentem. Wszystkie parametry obrazu, takie jak rozdzielczość, kolor, orientacja i położenie można swobodnie dostosować do wymagań i zmieniać je w razie potrzeby” – dodał.

Pomimo solidnej, metalowej tylnej pokrywy i konstrukcji wspierających monitor waży mniej, niż inne produkty z tej samej kategorii. Monitor wyposażony w bezpośrednie podświetlenie LED oferuje pełną listę dobrze znanych profesjonalnych funkcji NEC, włącznie z inteligentnym systemem zarządzania ciepłem, sprzętową kalibracją za pomocą wewnętrznych tablic LUT oraz gotowością do pracy w trybie 24/7. Obsługuje do ośmiu wejść cyfrowych, w tym jedno DisplayPort, cztery porty HDMI, dwa DVI-D oraz OPS. Ponadto posiada gniazdo opcji OPS, które umożliwia zwiększenie wydajności monitora w dowolnej chwili bez konieczności stosowania jakichkolwiek zewnętrznych urządzeń czy przewodów.

Obsługa dużych instalacji jest prosta przy zastosowaniu darmowego oprogramowania NaViSet Adminsitrator 2, umożliwiającego zarządzanie wszystkimi podłączonymi monitorami z jednej lokalizacji.

Zastosowanie energooszczędnych komponentów, szerokie wykorzystanie tworzyw sztucznych pochodzących z odzysku oraz brak szkodliwych materiałów w połączeniu z inteligentnymi funkcjami i czujnikami oszczędzającymi energię sprawia, że wszystkie produkty 4K UHD NEC pozostają w zgodzie z proekologiczną filozofia NEC Green Vision.

Dostępność
Monitor NEC MultiSync® X981UHD zostanie zaprezentowany na stoisku NEC Display Solutions na targach ISE w Amsterdamie, które odbędą siew dniach 10-12 lutego 2015, a w sprzedaży na polskim rynku pojawi się na przełomie lutego i marca br.

 


Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami NEC Display Solutions w Europie.


NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze i LinkedIn.

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowana technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com
Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2013 NEC Corporation.


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: