Baner Lucky Monday PR Events

Annual Forcam User Summit – spotkanie w Ravensburgu

W dniu 23 października br. odbyło się w Niemczech, doroczne spotkanie dla klientów Forcam, zorganizowane po raz pierwszy w nowej siedzibie firmy w Ravensburgu. W trakcie konferencji zaprezentowano najnowszą wersję oprogramowania dla zarządzania produkcją - Factory Framework 5. Wśród gości pojawili się przedstawiciele największych koncernów, m.in.: MAN, Audi, czy SEW Eurodrive. Ogółem w wydarzeniu wzięło udział ponad 70 osób.


Już po raz siódmy firma Forcam zaprosiła swoich klientów i partnerów do udziału w Annual Forcam User Summit. Celem spotkania była prezentacja najnowszej wersji oprogramowania Factory Framework Release-5 oraz omówienie technologicznych trendów rynkowych w zarządzaniu produkcją. Uczestnicy mogli wziąć udział w dyskusjach dotyczących szeroko rozumianego Przemysłu 4.0. Omawiano zarówno możliwości jakie niesie globalne zastosowanie instalacji MES w przedsiębiorstwach, jak również zaprezentowano wymagania jakie należy spełnić, aby skutecznie zarządzać produkcją za pomocą nowoczesnych narzędzi i technologii.


Największym zainteresowaniem wśród uczestników cieszyła się jednak najnowsza wersja oprogramowania Factory Framework Release 5. W trakcie spotkania zaprezentowano możliwości tego systemu w ramach m.in. takich sesji jak: Architektura i Migracja, Traceability, New Business Logic, czy Innowacyjne Funkcje. W ramach tej ostatniej sesji przedstawiono zupełnie nowe narzędzie do raportowania mobilnego za pomocą smartphonów i tabletów - FFmobile. „Dziękujemy wszystkim naszym klientom za to, iż z taką cierpliwością oczekiwali nowej wersji Factory Framework. To naprawdę innowacyjne oprogramowanie i niektóre technologie oraz narzędzia trzeba było opracować od podstaw. Udało się pokonać wiele trudności i sprostać licznym wyzwaniom w trakcie tworzenia tego systemu, tym bardziej jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy zaprezentować klientom efekt naszej pracy w postaci Release-5” – stwierdził Franz Gruber, CEO firmy FORCAM.

W konferencji wzięło udział ponad 70 osób, wśród których znaleźli się przedstawiciele tak znanych koncernów jak: SEW Eurodrive, MAN SE, Audi AG, czy Mann + Hummel. „Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z efektów tego spotkania. Frekwencja była wysoka, bardzo też cieszy tak pozytywny odbiór naszego wydarzenia wśród klientów” – powiedział Rolf Becker, Forcam Head of Marketing.

Spotkanie było okazją do zaprezentowania nowej siedziby firmy Forcam w Ravensburgu. Budynek ten docelowo ma stać się miejscem pracy dla 300 pracowników firmy. Oprócz typowych biur znajdzie się w nim również specjalna przestrzeń przeznaczona do celów demonstracyjnych technologii Forcam, wyposażona w maszyny, sterowniki maszyn oraz makiety linii produkcyjnych.

Kontakt:

Forcam Poland

Tomasz Lebitko

tel. 502 489 853

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.forcam.com

 

Lucky Monday

PR&Events

Anna Wrzesińska

PR Coordinator

tel. 691 769 463

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.luckymonday.pl

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: