Baner Lucky Monday PR Events

NEC E232WMT - 23-calowy, innowacyjny monitor dotykowy

NEC Display Solutions wprowadził do oferty monitor biurkowy MultiSync® E232WMT z technologią multi-touch i podświetleniem LED. Urządzenie zostało zaprojektowane pod kątem najnowszych systemów operacyjnych, do użytku w nowoczesnym środowisku biurowym, w zastosowaniach Digital Signage lub jako drugi monitor.

 

Ten 23-calowy, dotykowy monitor z panelem In Plane Switching (IPS) jest znakomitym dodatkiem do serii tradycyjnych monitorów desktopowych NEC E, zapewniając doskonałe kolory i czas reakcji oraz wysoką jakość. Stopka o regulowanej wysokości może zostać dostosowana do potrzeb każdego użytkownika, można jej też używać w trybie flat desktop, ustawiając ekran równolegle do podłoża.

“W nowoczesnym środowisku pracy coraz częściej korzysta się z rozwiązań dotykowych, od smartfonów i tabletów, po monitory wielkoformatowe i tablice interaktywne.” – powiedział Christopher Parker, Product Line Manager Desktop Displays w NEC Display Solutions Europe – „Najnowsze systemy operacyjne i aplikacje biurowe oferują możliwość interakcji dotykowej. Pracownicy biurowi potrzebują inteligentnego monitora biurkowego, który pozwoli na jak najlepsze wykorzystanie tych możliwości w elastyczny sposób. Biorąc pod uwagę zainteresowanie, jakie wzbudził E232WMT na ostatnich targach ISE w Amsterdamie, wyraźnie widać, że istnieje zapotrzebowanie na dotykowy monitor biurkowy w wielu profesjonalnych zastosowaniach.”

Monitor dotykowy E232WMT dysponuje 10-punktową technologią dotykową P-Cap. Ponadto panoramiczny format ekranu jest idealny do zastosowań side-by-side, a szeroki wachlarz złączy zawiera trzy wejścia – HDMI, DVI-D oraz D-Sub.

Regulacja wysokości ekranu w zakresie 53mm i funkcja jego pochylania oraz zintegrowane głośniki, wejście słuchawkowe jack, hub USB 3.0 i kamera internetowa FHD zapewniają wysoki poziom ergonomii. Zalety matrycy IPS, szerokie kąty widzenia ekranu w formacie 16:9 oraz funkcja overdrive skracająca czas reakcji umożliwiają płynne przewijanie dokumentów bez efektu rozmazywania obrazu, a także doskonałą reprodukcję plików statycznych i wideo.

Podświetlenie LED, jak również certyfikat TCO 6.0 gwarantują, że monitor E232WMT wpasowuje się w filozofię zrównoważonego rozwoju NEC Green Vision.

Dostępność
Nowy monitor NEC MultiSync® E232WMT po raz pierwszy został zaprezentowany na targach ISE 2014 w Amsterdamie i będzie dostępny na rynku polskim w drugiej połowie maja 2014.


Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami NEC Display Solutions w Europie.


NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze i LinkedIn.

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowana technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com
Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2013 NEC Corporation.

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: