Baner Lucky Monday PR Events

Bezpłatne webinaria dla Partnerów Handlowych NEC

Webinaria NEC

Firma NEC Display Solutions uruchomiła bezpłatne webinaria dla swoich partnerów handlowych. Na specjalnie przygotowanej stronie internetowej www.webinaria.nec.pl można uzyskać szczegółowe informacje o proponowanych szkoleniach oraz dokonać rejestracji. Najbliższe webinarium dotyczyć będzie tematu „Półprzewodnikowe źródła światła - przyszłość technologii projekcyjnych” i odbędzie się 13 maja br.

 

W ramach webinariów partnerzy handlowi NEC mieli już możliwość uczestniczenia w dwóch szkoleniach internetowych, dotyczących produktów do budowy ścian wideo oraz podświetlenia GB-r LED w monitorach profesjonalnych i graficznych. Kolejne szkolenia będą odbywać się w odstępach jedno- i dwutygodniowych, obejmując zarówno tematykę produktów monitorowych, jak i projektorowych, ale także związaną z technologią oraz rynkami wertykalnymi, na których działa NEC Display Solutions.

Zaletą webinariów jest możliwość odbioru treści szkolenia niezależnie od miejsca znajdowania się uczestnika. Jedynym wymaganiem jest posiadanie komputera z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Forma szkolenia pozwala również na obustronną komunikację prelegenta z osobami uczestniczącymi w sesji. Uczestnicy mogą zadawać pytania za pomocą formularza, jak również głosowo, a także głosować w ankietach.

NEC Display Solutions zamierza połączyć uczestnictwo w webinariach z dodatkowymi bonusami dla uczestników w ramach programu NEC Partner Club. Za uczestnictwo w internetowym szkoleniu członkowie NEC Partner Club otrzymają dodatkowe punkty w bieżącym konkursie dla partnerów handlowych.

Platforma www.webinaria.nec.pl jest obecnie otwarta dla szerokiego grona firm resellerskich, jednak w przyszłości NEC Display Solutions zamierza prowadzić analogiczne szkolenia jedynie dla zarejestrowanych członków swoich programów partnerskich: NEC Partner Club lub Solution Plus.

 

 

Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami NEC Display Solutions w Europie.


NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl


Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze i LinkedIn.

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowana technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com
Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2013 NEC Corporation.

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: