Baner Lucky Monday PR Events

Bobby Burger w Krakowie już otwarty


W miniony weekend Bobby Burger otworzył z sukcesem krakowski lokal przy ul. Pawiej 34. W trakcie imprezy gości rozgrzewał DJ Norris muzyką w rytmach: hip-hopu, soul i house. W menu znalazły się sprawdzone zestawy: Classic, Chicken i Cheese Bacon oraz niepowtarzalny burger miesiąca. W dniu otwarcia restaurację w zaledwie kilka godzin odwiedziło ponad 200 osób.

 

To pierwszy punkt tej marki w Małopolsce i kolejny, który cieszy się tak dużym zainteresowaniem już w dniu otwarcia. Firma planuje dynamiczny rozwój marki w oparciu o system franczyzowy we wszystkich miastach wojewódzkich. Kraków to miasto studentów, turystów i fanów street-foodu, w którym życie nocne toczy się bardzo intensywnie. Dla nas to wymarzone warunki. Liczymy, że krakowski Bobby Burger stanie się klimatycznym, chętnie przez wszystkich odwiedzanym miejscem – powiedział Michał Brzemiński, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci.

W Krakowie Bobby Burger wystartował 8 marca. Od godziny 18.00 można było próbować prawdziwych burgerów przy rytmach muzyki klubowej, miksowanej przez DJ Norrisa. Wnętrze lokalu ozdobił mural, malowany w trakcie imprezy przez Nawera - krakowskiego designera i grafficiarza. Od Bobbiego dziewczyny dostawały czerwone, wiosenne tulipany z okazji Dnia Kobiet. Dla wszystkich kuchnia serwowała burgery i combozestawy z sosami: BBQ, Dijon, Hot Chilli, Classic i Ziołowym – do wyboru. O stolik trzeba było trochę powalczyć, ale przyjemność jedzenia rekompensowała czas oczekiwania. Zwłaszcza gdy zamówiło się burgera miesiąca z rewelacyjnym chrzanowo-buraczkowym backgroundem.

Restauracja BB znajduje się w centrum Krakowa, naprzeciwko Galerii Krakowskiej i blisko Dworca Głównego. Lokalizacja jest więc dogodna zarówno dla turystów, jak i dla mieszkańców miasta. Duży plus stanowi również fakt, że lokal będzie czynny codziennie do późnych godzin nocnych. Firma znana jest też z wysokiej jakości produktów i przystępnych cen. Classic burgera można zjeść już za 10 zł, a Chicken burger kosztuje jedynie o złotówkę więcej. Chętnych, którzy chcieliby spróbować tych burgerów oraz wielu innych BB zaprasza do nowego lokalu, przy ul Pawiej 34 w Krakowie.

 

 

 

O FIRMIE BOBBY BURGER

Bobby Burger rozpoczął swoją działalność w czerwcu 2012. Zaczęliśmy działać jako jeden z pierwszych foodtrucków w Warszawie. Obsługiwaliśmy głównie młodzież bawiącą się na różnych imprezach w mieście. Popyt był ogromny. Chętnych na burgery było tylu, że po 1,5 miesiąca działania uruchomiono przyczepę, która stacjonarnie osadziła się w Warszawskiej imprezowni "miasto Cypel". I tak Bobby Burger stał się alternatywą dla kebabów ze stacji benzynowych i sieci fastfoodów, oferując jedzenie do późnych godzin nocnych. W marcu 2013 otwarto pierwszy stacjonarny lokal w Warszawie, przy ulicy Żurawiej. Obecnie Bobby Burger posiada 5 lokali w Warszawie i dynamicznie się rozwija, otwierając punkty w innych miastach. 

Marka została laureatem prestiżowego konkursu Gazety Wyborczej Best Street Food Awards. 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała PolskaSzkolenia i Warsztaty: