Baner Lucky Monday PR Events

NEC na targach ISE 2015

NEC ISE 2015NEC Display Solutions informuje o premierach nowych produktów, które będą miały miejsce podczas targów ISE 2015 (10-12 lutego 2015, Amsterdam). Na stoisku NEC (nr 4-R24) goście mogą spodziewać się wielu atrakcji, w tym prezentacji pierwszego na świecie projektora 4K SSL, rozwiązań 4K UHD, nowego, 98-calowego monitora UHD, indoorowych ścian LED oraz wielkoformatowych monitorów HB o wysokiej jasności do zastosowania w zewnętrznych totemach.

 

Podświadomie każdego dnia odbieramy coraz większą liczbę informacji wizualnych. Jadąc do pracy polegamy na technologii wyznaczania trasy oraz aktualizowanych w czasie rzeczywistym informacjach na cyfrowych ekranach. W nowoczesnym biurze pracownicy podczas spotkań i konferencji używają różnych rozwiązań bazujących na monitorach. Podczas zakupów mijamy ekrany Digital Signage, a zamawiając posiłek w restauracji szybkiej obsługi korzystamy z cyfrowych i interaktywnych tablic menu. Stoisko NEC na ISE 2015 będzie odzwierciedlać tę wizualną podróż, a ponadto zostaną na nim przedstawione typowe, codziennie odwiedzane miejsca, w których spotykamy się z technologią wyświetlania obrazu.

Na stoisku o powierzchni 450m2 będzie można zobaczyć prezentację technologii sensorycznej NEC Leafengine, służącej do kontekstowej reklamy Digital Signage. NEC przedstawi również ścianę LED wyświetlającą obraz o doskonałej jasności i minimalnej wielkości piksela oraz projekcję mappingową. Odwiedzający będą mogli zobaczyć jak artysta rysuje ich karykatury przy wykorzystaniu technologii dotykowej ShadowSense, a także uczestniczyć w prezentacji dotyczącej nowych projektorów laserowych. Ponadto zostanie zademonstrowana multimedialna współpraca przy pomocy oprogramowania DisplayNote, a także wielkoformatowe monitory dotykowe multi-touch i możliwe zastosowania tablic interaktywnych.

“NEC Display Solutions łączy technologię i fachową wiedzę ze wszystkich branż, od handlu detalicznego, poprzez edukację i transport po gastronomię. Na najbliższych targach ISE 2015 podzielimy się naszą wiedzą w bardziej kreatywny i innowacyjny sposób, niż kiedykolwiek przedtem. Na naszym stoisku zapewnimy niezapomniane atrakcje wizualne, a goście w nieszablonowy sposób będą mogli zdobyć wiedzę o zastosowaniach najnowszych produktów.” – powiedziała Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe.

Na stoisku będzie można spotkać się z ekspertami, którzy zademonstrują innowacyjne rozwiązania NEC ułatwiające użytkownikom działalność w różnych sektorach: handlu, cyfrowej reklamie, rozrywce, muzealnictwie, gastronomii, transporcie, mediach, energetyce, branży rentalowej i eventowej, kinowej, grafice, edukacji i konferencjach.

Pierwsza edycja ISE odbyła się w 2004 roku i targi szybko stały się najchętniej odwiedzaną imprezą branży AV i elektronicznej, z roku na rok coraz większą. Impreza sprzyja współpracy profesjonalistów z całego świata i przyciąga wielu klientów końcowych. Ubiegłoroczna edycja osiągnęła rekordową liczbę 51 tys. uczestników z ponad 140 krajów i 952 wystawców. ISE 2015 odbędzie się w dniach 10-12 lutego 2015 w Amsterdam RAI w Holandii.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami NEC Display Solutions obserwuj nasz profil na Twitterze @NEC_Display_EU. Będziemy tam relacjonować na żywo naszą obecność na ISE. Aktualne informacje dotyczące imprezy będą oznaczone hashtagiem #ISE2015.

 

Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami NEC Display Solutions w Europie.


NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze i LinkedIn.

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowana technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com
Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2013 NEC Corporation.


Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com