Baner Lucky Monday PR Events

PE401H - pierwszy kompaktowy projektor NEC Full HD i 3D

 

 

NEC Display Solutions wprowadza na rynek projektor PE401H - semi-profesjonalny model Full HD 3D, projektowany z myślą o zastosowaniach biznesowych, który jednocześnie sprawdzi się jako element kina domowego. Najnowszy produkt w projektorowym portfolio NEC przyniesie szereg korzyści, zarówno klientom korporacyjnym, z sektora edukacji, jak i użytkownikom indywidualnym.

Wśród niewątpliwych zalet należy wymienić wysoką jasność i jakość obrazu, gwarantowaną nawet w przypadku wyświetlania najdrobniejszych szczegółów, osiągniętą dzięki rozdzielczości 1080p i kontrastowi 2000:1. Wszystkie obrazy HD i 3D, włącznie z tymi z Blu-ray, są wyświetlane w bardzo dobrej  jakości dzięki obsłudze HDMI 3D.

Kompaktowa konstrukcja projektora o rozmiarach 350mm x280 mm i duży zoom optyczny 1.7x zapewniają większą swobodę użytkowania sprzętu w średnich i dużych pomieszczeniach. Pomimo niewielkich rozmiarów, projektor dysponuje jasnością aż 4000 ANSI lumenów, co sprawia, że nadaje się świetnie  do ekranów o przekątnej do 130”, pracujących w normalnych biurowych warunkach oświetleniowych. Duży zoom optyczny 1.7x pozwala na większą elastyczność w ustawianiu PE401H przed ekranem. 

Różnorodność złączy, takich jak: HDMI 3D, Video, S-Video, D-SUB i Audio umożliwia odbiór wszystkich cyfrowych i analogowych wejść sygnału z komputerów stacjonarnych, notebooków, systemów dźwiękowych, odtwarzaczy Blu-ray i wizualizerów.

“PE401H przynosi tak wiele korzyści, że zdecydowanie wyróżnia go to na rynku projektorów semi-profesjonalnych” – powiedział Ulf Greiner, Product Line Manager Business Projectors w NEC Display Solutions Europe – “Zaprojektowany według wysokich standardów NEC, z dbałością o jakość i niezawodność oraz proekologiczne rozwiązania, PE401H ma wiele do zaoferowania klientom poszukującym kompaktowego projektora Full HD. Ten model to nasza odpowiedź na rosnące potrzeby, dotyczące wyższej rozdzielczości podczas przekazywania wizualnych informacji szerszemu gronu odbiorców.”

NEC oferuje darmową licencję DisplayNote Presenter wszystkim klientom, którzy kupią nowy projektor PE401H. Oferta jest ważna do 31 marca 2014 roku. Więcej na temat interaktywnego rozwiązania DisplayNote do wspólnej nauki i dzielenia się informacją można się dowiedzieć na stronie: http://www.displaynote-nec.com 

Ponadto NEC rozpoczął właśnie specjalną kampanię NEC ReTrade, kierowaną do użytkowników  projektorów wszystkich marek. Uczestnicy akcji (zarówno osoby prawne, jak i fizyczne), do trzech miesięcy po zakupie nowego projektora NEC, mogą oddać swój stary projektor otrzymując w zamian gotówkę. Zwrócony sprzęt zostanie przystosowany do przyszłego wykorzystania lub poddany recyklingowi, aby zminimalizować ilość odpadów i niepotrzebnego wykorzystania surowców. 

Więcej o programie NEC ReTrade: http://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/support/buyback.xhtml

 

Dostępność i gwarancja

NEC PE401H jest już dostępny na polskim rynku.  Projektor jest objęty standardową, trzyletnią gwarancją, w tym sześciomiesięcznym (lub 1000 przepracowanych godzin, w zależności od tego, co nastąpi pierwsze) okresem gwarancyjnym na lampę. Klienci z sektora edukacyjnego mogą zarejestrować swój projektor, otrzymując w ten sposób darmową, rozszerzoną do 3 lat lub 3000 godzin gwarancję na lampę.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

 

Informacji szczegółowych  udzielają:

 Mariusz Orzechowski

NEC Display Solutions Europe GmbH

Tel.: 12 614 53 53

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Anna Wrzesińska

Lucky Monday PR&Events

Tel. 691 769 463

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 


 

  

NEC_PE401H_upperslant_light
Wielkość pliku: 384 KB
Typ pliku: JPG (4324X1552 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

 

   
  

NEC_PE401H_slant_light_e
Wielkość pliku: 426 KB
Typ pliku: JPG (4689X2050 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

 

   
  

NEC_PE401H_upper_cover_e.
Wielkość pliku: 412 KB
Typ pliku: JPG (4606X2822 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

 

   
  

NEC_PE401H_top_e
Wielkość pliku: 647 KB
Typ pliku: JPG (4648X3776 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

 

   
  

NEC_PE401H_upperback_e
Wielkość pliku: 539 KB
Typ pliku: JPG (4606X2473 pikseli)

[kliknij, aby pobrać JPG]

 

   
  

NEC_PE401H
Wielkość pliku: 16,6 MB
Typ pliku: VIDEO, format: MOV (1920x1080 pikseli)

Czas filmu: 30 sekund

[kliknij, aby pobrać MOV]

 

   

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała Polska
Szkolenia i Warsztaty: