Baner Lucky Monday PR Events

Festiwal Marketingu i Druku - nowa formuła targów

5 edycja Targów Reklamy i Poligrafii odbędzie się już w zmienionej formule. Od tego roku Festiwal Marketingu będzie połączony z Festiwalem Druku. Targi, które odbędą się w Warszawie, w dniach 11-12 września w warszawskiej hali EXPO XXI, skierowane są do szerokiego grona przedstawicieli rynku reklamowego: pracowników agencji reklamowych, drukarń oraz działów marketingu klientów końcowych. 

Zmiana nazwy na Festiwal Marketingu oraz połączenie z Festiwalem Druku – projektem organizowanym przez OOH magazine dla dostawców mediów i maszyn, związana jest z dynamicznym rozwojem imprezy, która stała się najważniejszym wydarzeniem branży reklamowej w II połowie roku 2012.

W ramach targów zostanie zorganizowany konkurs na Innowację Roku oraz Super Gift w przedziałach cenowych dostępnych na wyszukiwarce giftsonline.pl

Po raz kolejny zostaną wręczone Diamentów Reklamy. Statuetki honorują Osobistości, które najbardziej wspierają polskich przedsiębiorców. Pierwszą Statuetkę Diamentów Reklamy otrzymała Henryka Bochniarz, Prezydent PKPP Lewiatan. Głosowanie na osobistość najbardziej zaangażowaną w problemy małych i średnich odbywało się on-line na stronie targów.

Wystawcy Targów: Dostawcy Mediów i Maszyn / Dostawcy Artykułów Promocyjnych / Digital Signage / Drukarnie  POS / Opakowania / OOH.

Zwiedzający: działy marketingu klientów końcowych / agencje reklamowe / drukarnie, producenci reklam.

Konkursy: Innowacje Roku - Złoty Medal Targów / Super Gift / POS STARS / Diamenty Reklamy.

Rejestracja i więcej informacji na stronie: http://www.festiwalmarketingu.pl

Źródło: OOH Magazine

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała Polska
Szkolenia i Warsztaty: