Baner Lucky Monday PR Events

„Start Here” - NEC zaprasza na ISE 2019

NEC Display Solutions ujawnia pierwsze punkty swojego programu, przygotowanego na targi ISE 2019. Producent zaprezentuje obszerne portfolio rozwiązań do wyświetlania obrazu dla wielu branż i zastosowań, w tym m.in.: nową generację InfinityBoard, ekrany dvLED oraz monitory 4K UHD. NEC ponownie będzie obecny na stoisku 5-R20.

 

Targi ISE 2019 odbędą się w Amsterdam RAI, w dniach od 5 do 8 lutego 2019r. Motyw przewodni japońskiego producenta dla zbliżającej się edycji targów to "Start Here". Hasło ma odzwierciedlać intuicyjne podejście do prostego generowania przekazu wizualnego.

NEC jest postrzegany jako jedna z głównych atrakcji corocznej imprezy, a prezentacja marki w trakcie ISE 2019 zapowiada się równie atrakcyjnie i ekscytująco, jak poprzednie.

W trakcie najbliższej edycji targów ISE zaprezentowane zostaną technologie wyświetlania obrazu, pozwalające użytkownikom skuteczniej docierać do odbiorców, poprawiać efektywność spotkań, optymalnie współpracować i przyciągać uwagę widza w miejscach publicznych. Ekspozycja NEC zostanie podzielona na trzy główne obszary: spotkania i współpraca, digital signage oraz duże obiekty.

W strefie spotkań i współpracy znajdą się rozwiązania do różnego typu przestrzeni roboczych, współtworzenia treści, zebrań i prezentacji oraz sal konferencyjnych, w tym: nowa generacja InfinityBoard, ekrany dvLED oraz monitory 4K UHD. Na ISE 2019 będzie można też zobaczyć jak sprzedawcy mogą skuteczniej komunikować się z klientami i wywoływać ich zaangażowanie, a także zwiększać sprzedaż dzięki rozwiązaniom digital signage: cyfrowym plakatom, komunikacji na dużą skalę, infotainmentowi oraz spersonalizowanej komunikacji cyfrowej. W strefie rozwiązań dla dużych obiektów znajdą się technologie do kreatywnych ścian wideo, lobby oraz rozwiązania outdoorowe.

Goście odwiedzający stoisko NEC (5-R20) będą mieli okazję zobaczyć różne technologie wyświetlania obrazu w realnych zastosowaniach. Jak zawsze, na stoisku będzie obecny zespół doświadczonych ekspertów NEC, służących poradą w zakresie zastosowań produktów firmy, omawiając branżowe wyzwania i sposoby radzenia sobie z nimi, a także przeprowadzając indywidualne prezentacje produktów z szerokiego portfolio marki.

"Oczekiwania klientów i użytkowników zmieniają się tak szybko, że rozpoczęcie wizualnej transformacji może być niełatwym zadaniem." - powiedziała Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe. "Właśnie dlatego w edycji ISE 2019 na nasz motyw przewodni wybraliśmy hasło "Start Here". Droga do lepszego digital signage, współpracy, komunikacji i bogatszego doświadczenia wizualnego zaczyna się od zrozumienia, w jaki sposób nowoczesne technologie wyświetlania umożliwiają organizacjom osiągnięcie trwałego efektu. "

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała Polska
Szkolenia i Warsztaty: