Baner Lucky Monday PR Events

Nowe opcje personalizacji w wielkoformatowych monitorach NEC z serii P oraz V

NEC Display Solutions wprowadza szeroką ofertę opcji personalizacji do profesjonalnych monitorów wielko-formatowych z serii P oraz V. Wśród nich znajdują się szyby lustrzane i ochronne do monitorów, a także systemy dotykowe oraz kolorowe ramki ekranu.

Personalizacja pozwala dopasować rozwiązanie do konkretnych potrzeb i miejsca, może upraszczać proces instalacji, codzienne użytkowanie oraz serwisowanie. Nowe opcje pozwalają idealnie dostosować konkretne rozwiązanie monitorowe do potrzeb handlu, branży rozrywkowej, muzealnej, korporacji czy transportu.

Monitory z serii P oraz V, zaprezentowane na targach ISE 2017, mogą być ulepszane i dostosowywane do konkretnych zadań za pomocą różnych opcji estetycznych oraz funkcjonalnych. Na przykład, półprzezroczysta lustrzana szyba MIRONA® firmy SCHOTT sprawia, że monitory z serii P są idealne do zastosowań w miejscu sprzedaży, w systemach, których zadaniem jest zaangażowanie klienta. MultiSync® P Mirror Glass (MG) jest skrzyżowaniem prawdziwego lustra z monitorem Digital Signage. Umożliwia użycie monitora jako lustra w przymierzalniach. Sprzedawcy mogą oferować spersonalizowane informacje, takie jak: zakres rozmiarów, kolory lub pasujące akcesoria, jednocześnie pozwalając klientowi na wykorzystanie powierzchni lustra do przejrzenia się i zdecydowania o ulubionej stylizacji.

Monitory z serii P oraz V nadają się również do zastosowań profesjonalnych, przemysłowych i innych, w których trzeba stawić czoła wymagającym warunkom otoczenia. Jest to możliwe dzięki solidnej szybie ochronnej o grubości 4mm, zaprojektowanej w celu zabezpieczenia monitora przed zniszczeniem od uderzenia. Antyodblaskowa i wysoce przepuszczalna szyba ochronna CONTURAN® firmy SCHOTT w połączeniu z jasnością 500cd/m2 w serii V oraz 700cd/m2 w serii P zapewnia doskonałą czytelność obrazu. Obie serie oferują maksymalne bezpieczeństwo inwestycji, jednocześnie gwarantując bezpieczne działanie w miejscach publicznych i strefach produkcyjnych.

Dodatkowo monitory z serii P oraz V są dostępne w wersjach z preinstalowanymi kolorowymi ramkami ekranu, które pozwalają na najlepsze dopasowanie urządzenia do projektu otoczenia. Kolory ramek można wybrać z palety RAL, zapewniając dużą swobodę w stworzeniu monitora odpowiadającego konkretnym wymaganiom estetycznym.

Inne opcje personalizacji obejmują intuicyjne i przyjazne użytkownikowi możliwości dotykowe. Monitory z serii P z unikalną technologią dotykową ShadowSense™ są dostępne w rozmiarach od 40” do 80. Obsługują do 10 punktów dotyku jednocześnie, a także gesty, równocześnie ignorując przypadkowe dotknięcia. ShadowSense™ zapewnia użytkownikom najwyższą dokładność, odfiltrowując dotyk o nieprawidłowej wielkości i eliminując błędne jego wykrywanie.

Modele dotykowe z serii V z obsługą multi-touch w oparciu o podczerwień będą dostępne od czerwca 2017. Monitory te posiadają antyodblaskową powłokę minimalizującą refleksy świetlne i oferują wysoką dokładność dotykową. Obsługują one wszystkie najważniejsze systemy operacyjne i rozpoznają do 10 punktów dotyku równocześnie.

Więcej informacji na temat monitorów wielkoformatowych NEC MultiSync® z serii P oraz V można znaleźć na dedykowanej stronie lub w krótkim filmie na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=W7N8HLNHUkM


Dodatkowych informacji udzielają:


Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała Polska
Szkolenia i Warsztaty: