Baner Lucky Monday PR Events

Techlamps autoryzowanym dystrybutorem lamp do projektorów NEC

Począwszy od maja br. firma Techlamps z Rzeszowa została autoryzowanym dystrybutorem lamp do projektorów NEC. W ofercie nowego dystrybutora znajdują się lampy do wszystkich typów projektorów NEC: począwszy od modeli mobilnych, poprzez edukacyjne i biznesowe, na projektorach instalacyjnych kończąc. Wyjątkiem są lampy do cyfrowych projektorów kinowych, których Techlamps nie będzie oferował.

 

„Powołanie w Polsce nowego dystrybutora specjalizującego się jedynie w lampach do projektorów wpisuje się w nową strategię dotyczącą dystrybucji lamp w całym rejonie EMEA.” – powiedział Mariusz Orzechowski, General Manager Central South East Europe w NEC Display Solutions Europe.

Andrzej Dąbek, współwłaściciel Techlamps skomentował: „Nasza firma zajmuje się profesjonalnie sprzedażą lamp do projektorów multimedialnych. Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z NEC Display Solutions gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz utrzymywanie stanów magazynowych lamp. Partnerom NEC zapewniamy darmową dostawę, szybką realizację zamówień oraz korzystne terminy płatności.”

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Dąbek
Techlamps s.c.
Tel.: 17 859 20 29
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała Polska
Szkolenia i Warsztaty: