Baner Lucky Monday PR Events

Najnowsza generacja monitorów wielkoformatowych NEC serii E

NEC Display Solutions zaprezentował nową, szóstą już generację profesjonalnych monitorów z serii E. Obejmuje ona monitory z certyfikatem Energy Star* w rozmiarach 32”, 43” i 55” z panelami S-IPS oraz urządzenia 50”do 65” z panelami S-PVA. Zmodernizowana seria E oferuje monitory z wąską ramką ekranu, bardziej czytelne menu ekranowe oraz zintegrowany odtwarzacz multimediów USB do natychmiastowego użycia i samodzielnej pracy w trybie plug-and-play.

 

Dzięki nowoczesnemu designowi, wysokiej rozdzielczości i wielu interfejsom źródeł sygnału, monitory z serii E umożliwiają użytkownikom łatwe przekazywanie informacji w sklepach, pomieszczeniach konferencyjnych, poczekalniach, czy klubach fitness – zarówno w formie niewielkiej, wolnostojącej instalacji, jak i wbudowanego rozwiązania.

W celu uzyskania maksymalnej efektywności kontent może być odtwarzany bezpośrednio z napędu USB. Dzięki zintegrowanej funkcji monitory można zaprogramować tak, aby w określonym czasie rozpoczęły automatyczne odtwarzanie.

“W świecie digitalizacji, cyfrowe plakaty i tablice informacyjne są obecnie najpopularniejszym sposobem komunikacji w różnych branżach” – powiedział Erik Elbert, Product Manager for Large Format Displays w NEC Display Solutions Europe. – „Nasze monitory z serii E są wszechstronne i opłacalne kosztowo oraz oferują szeroki wybór złączy, co czyni je zrównoważoną inwestycją”

Seria E obsługuje blokadę portu podczerwieni zapewniając bezpieczeństwo kontentu i ciągłość pracy monitora. Funkcja pozwala użytkownikom na zablokowanie czujnika podczerwieni odbierającego sygnał z pilota zdalnego sterowania, zapobiegając nieautoryzowanemu dostępowi do monitora i uniemożliwiając przerwanie odtwarzania. Monitorami można zarządzać centralnie, poprzez połączenie kablowe za pomocą komend RS232. Ponadto certyfikat Energy Star 7.0* redukuje koszty operacyjne i ilość dwutlenku węgla emitowanego do amotsfery, gwarantując niski całkowity koszt posiadania.

Monitory NEC E326, E436, E506, E556 są już dostępne na polskim rynku. Model E656 będzie dostępny już od maja br.

Więcej informacji na temat szóstej generacji monitorów wielkoformatowych z serii E można uzyskać odwiedzając stronę:

https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/choice.xhtml?mg=PublicDisplays_EntryLevel&cat=PublicDisplays

*Oprócz modelu E326

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+.

O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

 

 

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała Polska
Szkolenia i Warsztaty: