Baner Lucky Monday PR Events

Inauguracja PWN CRACOW

Pod hasłem „Kobiety i kariera” odbędzie się 27 marca br. w Krakowie inauguracja małopolskiego oddziału Professional Women’s Network Global. Stowarzyszenie skupia się na dostarczeniu kobietom niezbędnego wsparcia oraz narzędzi do obejmowania stanowisk mene - dżerskich i sięgania po przywództwo. W trakcie konferencji będzie można zapoznać się z ideą networkingu oraz podyskutować z branżowymi ekspertami o roli kobiety w biznesie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W czwartek, 27 marca, w Krakowie, oficjalnie zadebiutuje oddział międzynarodowej organizacji networkingowej Professional Women’s Network Global (PWN Global). Na program inauguracji krakowskiego oddziału złożą się cztery prelekcje oraz sesja networkingowa. Gośćmi  spotkania będą doświadczone kobiety biznesu, managerki i przedsiębiorczynie: Monika Lech – odpowiadająca za serwisy treściowe i zespoły redakcyjne w Grupie Onet SA, Agnieszka Kręblewska – specjalistka HR, Joanna Zawada–Kubik Executive Coach oraz Agnieszka Flis – Partner i Konsultant w firmie Advisory Group TEST Human Resources. Prelegentki opowiadać będą o karierze z kobiecej perspektywy, o barierach, jakie kobiety napotykają lub same sobie stawiają na drodze rozwoju zawodowego oraz o tym, czego mężczyźni mogą nauczyć się od kobiet w biznesie.

PWN Global (wcześniej European PWN) to międzynarodowa organizacja networkingowa, mająca swoje przedstawicielstwa niemal w całej Europie, a od niedawna także w Ameryce Południowej i Azji. Działalność Stowarzyszenia skierowana jest do aktywnych zawodowo kobiet, zarówno tych na kierowniczych stanowiskach, jak i prowadzących własną działalność. Jego podstawowym celem jest  promocja rozwoju zawodowego kobiet na wszystkich etapach kariery  oraz promocja zrównoważonego rozwoju biznesu. Stowarzyszenie otwarte jest także na mężczyzn. W ramach działalności PWN organizowane są programy mentoringowe, szkolenia czy inicjatywy takie jak Women on Boards (Kobiety do Zarządów).

Oficjalne polskie przedstawicielstwo PWN powstało w 2011 roku w Warszawie.  Krakowski oddział został powołany do życia z inicjatywy Natalii Ciężak, uczestniczki programu mentoringowego, członka zarządu PWN Warsaw. - Udział w programie zainspirował mnie i zwrócił uwagę na konieczność przykładania większej wagi do budowania naturalnych sieci networkingowych oraz wzajemnego wspierania się w biznesie – mówi Natalia Ciężak. - Pomyślałam, że taka inicjatywa potrzebna jest także w Krakowie. Liczymy na to, że uda nam się zainteresować naszą ofertą jak najwięcej kobiet.

Inauguracja działalności stowarzyszenia ma charakter otwarty.  Odbędzie się 27 marca w hotelu „Wyspiański” w Krakowie o godz. 18:00. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy na stronie http://pwncracow.evenea.pl/ 

Więcej informacji:

Natalia Ciężak, +48 500 294 809, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Marek, +48 661 457 399, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program konferencji:    

18:00 - 18:30 Powitanie uczestników oraz prezentacja Stowarzyszenia

18:30 - 19:00 Zachowania kobiet widziane oczami konsultanta podczas rekrutacji, audytów - oceny potencjału zawodowego oraz podczas zwolnień – Agnieszka Flis

19:00 - 19:30 Czego mężczyźni mogą się nauczyć od kobiet w kwestii przywództwa – Joanna Zawada-Kubik

19:30 - 20:00 Jak włączyć się do gry? Czyli dlaczego płeć nie przeszkadza w robieniu kariery – Agnieszka Kręblewska

20:00 - 20:30 Lemme think  "Bardzo przepraszam, nie wiem, czy to ważne, ale chciałabym coś zaproponować. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że prawdopodobnie już o tym myśleliście wcześniej..." czyli 10 pewnych sposobów na to, żeby nie pokazać swojej wartości i obniżyć swoje szanse w stosunku do męskiej konkurencji – Monika Lech

20:30 - 22:00 Networking     

 

O PWN Global

Założony we Francji, Professional Women's Network  Global (PWN Global) jest federacją 24 oddziałów, skupionych w 17krajach i zrzeszających ponad 4,000 członków. Jego misją jest promocja rozwoju zawodowego kobiet na wszystkich etapach kariery oraz promocja zrównoważonego rozwoju biznesu, poprzez programy szkoleniowe i rozwojowe, mentoring, wymianę doświadczeń, konferencje i debaty z udziałem przedstawicieli świata biznesu, nauki i mediów.

Więcej na: www.pwnglobal.net oraz http://pwn.blog.pl/

 

NEC NEC szkolenie Politechnika Krakowska Fundacja dla UJ Stowarzyszenie SMOK Bobby Burger
Urząd Marszałkowski Mazda Polska Albi Polska APAX Consulting Group FORCAM GmbH

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Newsletter
dla dziennikarzy:

Agencja PR Kraków i cała Polska
Szkolenia i Warsztaty: